iPhone 7 Plus’a Özel Olan Portre Modu Diğer Modellere de Geliyor!

img_0902

iOS 10’un bazı özellikleri tüm cihazlarda olmasa bile en azından iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta çalışıyordu. Fakat iOS 10.1 ile gelecek olan “Portre Modu” iPhone 7’de bile çalışmıyor. iPhone 7 Plus’a özel olan bu yeniliği iPhone 5s ve üstü cihazlarda kullanmak ister misiniz ?

teknik destek

Cevabınız evetse size iyi bir haberimiz var. Portre modunu kullanmak için bir iPhone 7 Plus’a ihtiyacınız yok 🙂 Önümüzdeki hafta yayınlanacak bir uygulama ile artık Porte modunu kullanabileceğiz.

Neydi bu portre modu ? Apple’ın çift kameralı iPhone 7 Plus için hazırladığı dikkat çekici bir özellik. Çekmek istediğiniz objeyi netleyip etrafındaki her şeyi bulanık gösteren özel bir mod bu. iPhone 7 Plus kullanıcıları bu modda fotoğraf çekmenin çok keyifli olduğunu söylüyorlar. Yakında bu keyfi diğer cihazlarda da yakalamak mümkün olacak.

FabFocus adlı yeni bir uygulama ile fotoğraf çekip resme yazılım sayesinde bulanık efekti ekleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan FabFocus ile çekilmiş resimler uygulamanın oldukça başarılı olduğunu gösteriyor. FabFocus’un önümüzdeki hafta App Store’da olması bekleniyor.

img_0896 img_0897

müşteri hizmetleri