Şimdi yükleniyor

iPhone 7 Plus’a Özel Olan Portre Modu Diğer Modellere de Geliyor!

img_0902

iPhone 7 Plus’a Özel Olan Portre Modu Diğer Modellere de Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 15 Ekim 2016 by

teknik destek

iOS 10’un bazı özellikleri tüm cihazlarda olmasa bile en azından iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta çalışıyordu. Fakat iOS 10.1 ile gelecek olan “Portre Modu” iPhone 7’de bile çalışmıyor. iPhone 7 Plus’a özel olan bu yeniliği iPhone 5s ve üstü cihazlarda kullanmak ister misiniz ?

Cevabınız evetse size iyi bir haberimiz var. Portre modunu kullanmak için bir iPhone 7 Plus’a ihtiyacınız yok 🙂 Önümüzdeki hafta yayınlanacak bir uygulama ile artık Porte modunu kullanabileceğiz.

Neydi bu portre modu ? Apple’ın çift kameralı iPhone 7 Plus için hazırladığı dikkat çekici bir özellik. Çekmek istediğiniz objeyi netleyip etrafındaki her şeyi bulanık gösteren özel bir mod bu. iPhone 7 Plus kullanıcıları bu modda fotoğraf çekmenin çok keyifli olduğunu söylüyorlar. Yakında bu keyfi diğer cihazlarda da yakalamak mümkün olacak.

FabFocus adlı yeni bir uygulama ile fotoğraf çekip resme yazılım sayesinde bulanık efekti ekleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan FabFocus ile çekilmiş resimler uygulamanın oldukça başarılı olduğunu gösteriyor. FabFocus’un önümüzdeki hafta App Store’da olması bekleniyor.

IMG_0896-300x300 iPhone 7 Plus'a Özel Olan Portre Modu Diğer Modellere de Geliyor! IMG_0897-300x200 iPhone 7 Plus'a Özel Olan Portre Modu Diğer Modellere de Geliyor!

teknik destek