İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Plus’ın En Net Görüntüleri Sızdırıldı!

Dün sızdırılan iPhone 7 görüntülerinin ardından şimdide çift arka kamerası ile küçük dev iPhone 7 Plus’a ait görüntüler sızdırıldı. Oldukça güvenilir bir kaynaktan sızdırılan görüntüler oldukça net. Cihazın ön ve arka görüntüleri ile hemen hemen tüm detayları gösteriliyor.

[irp posts=”8415″ name=”iPhone 7’nin Sızdırılan Tasarımı Onaylandı”]

Henüz resmi olarak tanıtılmış olmasa da bir süredir sızıntılarla artık “işte bu iPhone 7 / iPhone 7 Plus” dedirtecek görüntüler ortaya çıkmıştı. Son bu görüntüde iPhone 7 Plus için benzer şekilde. Görüntülere bakarak Smart Connector’den söz etmek mümkün. Bununla birlikte çift arka kamera göze çarpıyor.

iPhone-7-Plus-2

Özellikle Smart Connector ile iPhone 7 Plus’ın pek çok aksesuar ile kullanılabileceğini belirtelim. Klavye gibi aksesuarları bu port aracılığı ile bir iPhone üzerinde kullanmak mümkün hale gelecek.

iPhone-7-Plus-1

Görüntülerde sadece belirsiz olan detay ise kulaklık girişi. Uzun zamandır konu olan 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılması ve lightning portu ile birleştirilmesi iddiası bu sızdırılan görüntülerlede sırrını koruyor diyebiliriz.

iPhone-7

Çift arka kamera ve Smart Connector’ün sadece iPhone 7 Plus’a münhasır olacağını da dün ve bugün sızdırılan görüntülerle öngörmek mümkün. Böylece Apple’ın iPhone 7 ile birlikte dikkatleri 5.5 inç modeli üzerine çekeceği açık.

Öte yandan bu yıl ki iPhone modellerinde büyük gelişmeler yaşanmayacak gibi duruyor. Şirketin büyük geliştirmeleri ve yenilikleri için 2017 yılını beklediği de analistlerce belirtiliyor. OLED ekranlı iPhone’ların 2017 yılında tanıtılmasının beklendiğini söyleyelim.