iPhone 7 Plus’ta Çift Arka Kameranın Yer Almayacağı İddia Ediliyor!

iPhone-7-Plus-Kamera

Bugüne kadar güvenilir Apple analistleri iPhone 7 Plus’ın çift arka kamera ile geleceğini ve Apple’ın şimdiye kadarki en ileri kamera teknolojisini bu şekilde uygulamayı planladığı iddia edilmiş durmuştu. Hatta bununla ilgili büyük sızıntılarda görülmüştü.

teknik destek <

Aylardır, neredeyse 6-7 aydır gündemi meşgul eden bu konu için sözde Apple’a ait şema çizimleri, gelecek nesil iPhone modellerine ait kasa çizimleri sızdırılmıştı. iPhone 7 Plus için çift arka kamera konusu hemen hemen benimsenmişti. Öyle ki iPhone 7’de çift arka kameraya yer verilmeyeceği, bu özelliğin sadece 7 Plus’a münhasır olacağı bile iddia edilmişti.

Şimdi ise durumlar biraz değişti desek yalan olmaz. Öyleki bir Weibo kullanıcısı, Apple üretim ortağı Foxconn’da çalıştığı söylenen ve ismi açıklanmayan bir kullanıcı Apple’ın çift arka kamera ile iPhone 7 Plus’ı tanıtmayı planlamadığını ve bu planından vazgeçtiğini iddia etti.

Bu söylenti her şeyi baştan aşağı değiştirse de öte yandan şimdiye kadar ki sızıntılarıda doğruluyor diyebiliriz. Apple’ın gerçek anlamda çift arka kameralı iPhone üzerinde çalıştığını ama bu planından vazgeçtiği şeklinde bir söylem bunu göstermektedir.

Güvenilirliği sorgulanabilecek olan bu söylentiye, çoğu Apple analistinin itibar edip etmeyeceği veya iddiayı doğrulayan yeni raporların yayınlanıp yayınlanmayacağını zamanla göreceğiz.

müşteri hizmetleri