iPhone 7 (PRODUCT)RED’den Esinlenilerek Ortaya Konulan Özel Duvar Kağıdı

0
Kirmizi-iPhone-7

Salı günü Apple, sessizce Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı duyurdu. Kırmızı rengin iPhone 7’ye dahil edilmesinin nedeni ise şirketin RED ile olan işbirliğinden kaynaklanıyor. Zaten bu noktada Apple, yeni renk seçeneği ile gelen iPhone 7’leri “iPhone 7 (PRODUCT)RED Special Edition” olarak adlandırmış durumda.

En önemlisi ise, bu iPhone 7 modellerinden elde edilen her gelirin bir kısmı HIV / AIDS’e karşı mücadele programlarını desteklemek ve AIDS içermeyen bir nesil sağlamak için Global Fund’a katkı sağlamak için aktarılacak olmasıdır.

Sonuç olarak, Apple ürünleri için Kırmızı renk önemli bir hal kazanmış oldu çünkü Apple, aksesuarlarının dışında ilk defa asıl ürünü olan iPhone’da bu renge yer verdi. Tasarımcılarda harekete geçerek ve (PRODUCT)RED’den esinlenerek özel bir duvar kağıdı ortaya koydular.

Paylaşacağımız bu duvar kağıdını özellikle Kilit Ekranı için kullanmanızı ve görüntüyü ayarlarken kendi konumlandırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde kırmızı arka plan üzerinde konumlandırılmış olan Apple logosu Kilit Ekranı’ndaki tarih ve saati engelleyecektir.

Duvar kağıdını iPhone’unuza indirmek için aşağıdaki görselin üstüne dokunmanız ve açılan ekran üzerinden duvar kağıdının üstüne biraz uzun basarak kaydet demeniz yeterlidir. Daha sonra Fotoğraflar uygulaması üzerinden duvar kağıdını ayarlayabilirsiniz.

kırmızı iphone 7

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.