iPhone 7 Smart Battery Case’in Kapasitesi iPhone 6s’inkine Göre %26 Daha Fazla

0
iphone-7-smart-battery-case
blank

iPhone 7’nin yarın ön siparişlerinin teslimatlarına ve normal satışlarına ABD dahil pek çok ülkede başlanacak olması elbetteki kullanıcıları bazı ek aksesuarlara yönlendirmiş durumda. Özellikle Apple’ın iPhone 6s’le kendi “Smart Battery Case” adını verdiği pilli koruyucu kılıfı en gözde durumda.

blank

iPhone 6s için akıllı pilli koruyucu kılıfın pil kapasitesi 1877 mAh. iPhone 7 için sunulan ise 2365 mAh. Apple’ın iPhone 7 için kılıfın pil kapasitesinde %26 oranında bir artışa gittiğini söyleyebiliriz. Öyle ki kılıfın cihazdan daha yüksek pil kapasitesi ile geldiği gerçeği söz konusu. iPhone 7’nin yerleşik pil kapasitesi 1960 mAh.

 

iPhone 6s’in Smart Battery Case’ine göre iPhone 7’ninkinin ek 2 saat şarj sunduğunu da söyleyelim. Yani iPhone 7 için Smart Battery Case’i satın aldığınızda hemen hemen tam şarjda cihazınızı kılıfla kullanmaya başladığınızda 26 saatten fazla video oynatma ve konuşma süresi elde edebilirsiniz.

Henüz Türkiye’de satışa sunulmayan iPhone 7 Smart Battery Case’in ABD fiyatı 99 dolar. Ortalama olarak iPhone 6s’inki ile aynı fiyata yani 380 TL civarında satışa sunulması bekleniyor. iPhone 7 Smart Battery Case için daha fazla detaya buradan devam ederek erişebilirsiniz.

blank