İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Tanıtım Etkinliği Ne Zaman Başlayacak ve Canlı Nasıl İzlenebilecek?

Apple’ın merakla beklenen “7’sinde görüşürüz” sloganı ile duyurduğu iPhone 7 etkinliğine artık 30 saatten az bir süre kalmış durumda. Apple en yeni nesil iPhone modellerini, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı ve bunlara ek olarak muhtemelen Apple Watch 2’yi tanıtacak. Tüm bunlarla birlikte WWDC 2016’da tanıtılan iOS 10 ve diğer yazılımlarında final sürümlerinin yayınlanma tarihi belli olacak.

Bu özel etkinlik 7 Eylül Çarşamba günü Graham Bell Civic Auditorium’da gerçekleştirilecek. Pasifik saati ile 10 a.m.’de başlayacak olan etkinlik Türkiye saati ile 20:00’dan itibaren naklen takip edilebilecek.

iPhone 7 tanıtım etkinliğini Apple’ın web sitesinden canlı olarak takip edilebilecek. iPhone, iPad veya iPod touch’da Safari ile iOS 7.0 veya daha yeni bir iOS sürümü ile, Mac’lerde Safari 6.0.5 veya daha yeni bir Safari sürümü ile OS X 10.8.5 veya daha yeni bir OS X (macOS dahil) sürümü ile naklen takip edilebilecek. Ayriyeten, Windows 10’da Microsoft Edge üzerinden de yayını takip edebilirsiniz. Elbetteki Apple TV aracılığı ile de canlı yayın takibi açık olacak. 2./3. ve 4. nesil Apple TV’den de canlı yayını takip edebilirsiniz.

AppleFoni canlı anlatımı ise Apple’la eş zamanlı olarak, aslen 20:00’da başlayacak ama etkinliğin öncesini de sizlerle paylaşabilmek adına 19:30’dan itibaren sizlere yayınımızı açacağız. Yayın öncesi yine sizlere duyuru yapacağız. iPhone 7 canlı anlatım sayfamızı şimdiden favorilerinize, sık kullanılanlarınıza eklemeyi ihmal etmeyin.

2 Yorum

  1. veli gülhan veli gülhan 7 Eylül 2016

    apple iphone 7 plus modeli ön siparişlere ne zaman cıkacak bir bilginiz var mı ?

  2. Ege Ege 7 Eylül 2016

    tasarımı nasıl çok merak ediyorum

Yorumlar kapatıldı.