İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Bir ay içinde merakla beklenen yeni iPhone’lar gün yüzüne çıkıyor. Analistlerin iPhone 6s ile aynı tasarıma sahip olacağı yönünde görüş bildirdikleri iPhone 7’nin tanıtım tarihi belli oldu.

iPhone 6s, geçen yıl 9 Eylül’de tanıtılmıştı. iPhone 7’nin de 7 Eylül’de tanıtılması muhtemel görünüyor. Zira Bloomberg’ten gelen son rapor bu tarihe işaret ediyor. Daha önce Elan Blass, Apple’ın iPhone 7 için 9 Eylül’de ön siparişlere başlayacağını iddia etmişti. Blass, tanıtım tarihi ile ilgili bir çok tarih zikrettiği için bu konuda bir netlik yoktu. Bloomberg’ten gelen rapora göre ise iPhone 7 tanıtım tarihi 7 Eylül.

Son günlerde ortaya çıkan sızıntılar iPhone 7’deki yenilikleri netleştirmeye başladı. Buna göre iPhone 7’de dokunmatik bir home butonu, daha büyük bir kamera (Plus modeli için çift kamera ), yeniden tasarlanan anten hatları, çift hoparlör (kulaklık jackı kalkıyor ) gibi özellikler olacak.

[irp posts=”9606″ name=”iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Basınca Duyarlı Ana Ekran Düğmesi ile Geliyor”]

iPhone 7’nin tanıtılacağı gün Sony de PS4 Neo’yu tanıtacak. Bu sebeple çok fazla yeniliğin beklenmediği iPhone 7 tanıtımı sönük geçebilir.