iPhone 7 Üretimi Başlıyor

iPhone 7 üretimi başlıyor

Ecomomic Daily News’in raporuna göre Apple bu hafta yeni iPhone’lar için üretim hazırlıklarına başlıyor. CNBC tarafından yayınlanan rapora göre Apple, tedarikçilerinin iPhone 7 için hazır olmalarını istedi.

müşteri hizmetleri

Apple’ın yeni iPhone için hazırlıklara bu kadar erken başlaması iPhone 7’nin eski iPhone’lardan farklı bir tasarıma sahip olacağına işaret ediyor. Daha önce sızdırılan bilgilere göre iPhone 7, iPhone 6s’e benzer olacaktı. Gelen yeni rapordaki bilgiler eski bilgiler ile çelişiyor.

iPhone 7 hakkındaki sızıntıların ortak noktası anten çizgilerinin arka tarafta olmayacağı ve tasarımın mevcut iPhone serisine çok benzer olacağı yönünde. Apple normalde 2 yılda bir tasarım değişikliğine gidiyor. Fakat gelen bilgiler bunun böyle olmayacağı yönündeydi. KGI’den gelen bilgiler ise AMOLED ekranı 2017’ye kadar göremeyeceğimiz yönünde.

[irp posts=”6584″ name=”iPhone 7 ile İlgili Bir Görsel Daha Sızdı”]

Belki de gelen eski bilgiler doğru. Çünkü Apple’ın montaja bu kadar erken başlaması daha fazla iPhone üretme isteğinden de kaynaklı olabilir. Ayrıca tasarımın aynı olması demek donanımsal değiliklik olmayacak anlamına gelmiyor. Yeni cihazın içinde farklı bileşenler kullanılabilir. Örneğin iPhone 7, toz ve su geçirmez olabilir. Bu özelliğin gelmesi için yeni bileşenler gerekli.

iPhone 7 ile ilgili bu kadar söylenti var. Fakat yeni iPhone ile ilgili bilinen tek şey A10 işlemci kullanılacağı. Herşey Eylül ayında yapılacak olan WWDC’de belli olacak. O tarihe kadar yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri