iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Duvar Kağıtları

iPhone 7 duvar kağıdı

Apple, 7 Eylül Çarşamba günü düzenlediği özel medya etkinliğinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıttı. Tanıtımdan 2 gün sonra ön siparişe açılan cihazlar 16 Eylül’den itibaren sahiplerine ulaşmaya başlayacak.

teknik destek <

Apple’ın yeni amiral gemileri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı gelen yeniliklerden dolayı beğenen ve almak isteyen kitle olduğu gibi tasarım olarak hiç bir değişiklik olmadığı için beğenmeyen bir kitle de mevcut.

Tasarımsal değişiklik yok. Ama özellikle iPhone 7 Plus’a gelen yeni özellikler (çift kamera ve 3GB RAM) bu cihazın tercih edilmesi oldukça etkili olacak. Hatta iPhone 7’den daha çok da satılabilir. Ellerinde iPhone 6 ve iPhone 6s serisi cihaz olan kullanıcılar muhtemelen 2017’de çıkacak olan yeni iPhone’u (muhtemelen iPhone 8) bekleyecekler. Çünkü iPhone’un 10.yılı olması nedeniyle çok büyük değişiklikler bekleniyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtımı sırasında daha önceki iPhone’larda kullanılmayan duvar kağıtlarını gördük. Birer su damlasına benzeyen duvar kağıtları hoşunuza gitmiştir diye sizinle paylaşmak istedik. iPhone’unuzda resmin üzerine bastıktan sonra açılan yeni sekme üzerindeki resmin üstüne basılı tutarak kaydet demeniz yeterli.

img_0230

iPhone 7 wallpapers iPhone 7 wallpapers iPhone 7 wallpapers

müşteri hizmetleri

10 Comments

  1. Iphone 7 aldım ve live duvar kağıdını ayarlıyorum ama çalışmıyor yani üzerine basın diyor basıyorum ama hareket etmiyor bi yardımcı olur musunuz?

  2. Aynen öyle kutudan çıkan sürümde(10.0.2) bu duvar kağıtları yok. Sanırım Yen’i bir güncelleme ile gelecek. Ve evet tam anlamıyla pazarlama stratejisi..

  3. 6S deki gibi hepsi mevcut live hareketli normal, tanıtımda yapılan yok acaba sadece reklam mı yoksa 10.1 ile eklenecek mi bilmiyorum 🙂

  4. ilker bey maalesef bu duvar kağıtları yok, zannedersem sonradan indiriliyor mu artık anlamadım

    1. Yeni bir duvar kağıdı seç diyince hareketli, hareketsiz, live diye seçenekler çıkmıyorsa yukarıdakileri indirin.

  5. merhabalar, şimdi ben bu iphone 7 yi aldım; bu duvar kağıtları yok ? yardım ederseniz sevinirim

    1. Apple’ın iPhone 7 tanıtımında kullandığı duvar kağıtları bunlar. Ayarlar/ duvar kağıdı bölümünde olması gerekiyor.

Comments are closed.