İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Ortaya Çıkan En Yeni Detaylar

Geçtiğimiz Mart ayında iPhone 7 ile ilgili pek çok iddia ortaya atılmıştı ki bunların arasında en önem arz edenlerinden birisi iPhone 7 Plus’un çift arka kamera ile geleceği ve Smart Connector’e sahip olacağıydı.

teknik destek

Macotakara tarafından yayınlanan bir rapora göre, söz konusu durumun aslında bir söylenti değil gerçek bir şey olduğu ortaya çıktı. Raporda Apple’ın birçok montaj ortaklarından birisi olan Catcher Technology firması ile bir araya geldiği belirtiliyor. Apple’ın masaya neleri koyduğu tam olarak bilinmese de büyük planları olduğu açık.

Daha öncede belirtildiği gibi, iPhone 7 Plus’ın gerçektende bir çift arka kamera ile geleceği artık bilinen ve kısa sürede benimsenen hale gelmişti ki bu raporda iPhone 7’nin de çift arka kameraya sahip olacağından söz ediliyor. Ancak Smart Connector’ün sadece iPhone 7 Plus’ta yer alacağı belirtiliyor. Bu iPhone 7 Plus’un boyutu göz önüne alındığında gayet mantıklı duruyor.

Ayrıca raporda iphone 7 ve 7 Plus’ın 3.5 mm kulaklık girişinin yer alacağından söz edilmiyor. Bunun yerine kulaklık girişinin şarj girişi ile birleştirileceğinden söz ediliyor.

müşteri hizmetleri