İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Tasarlanan Kılıflar Sızdırıldı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için şimdiye dek onlarca hatta yüzlerce iddia ortaya atıldı ve bunlardan derlediğimiz, güvenilirliğine inandığımız tüm bu iddiaların hemen hemen tamamını sizlerle paylaştık. Bugün ortaya çıkan yeni sızıntılar ise oldukça iddialı diyebiliriz.

teknik destek

Evet, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için tasarlanan kılıflar sızdırıldı. Henüz yeni nesil iPhone’ların tanıtılmasına üç aydan daha fazla bir süre var ancak ikili için tasarlanan kılıfların artık Apple’ın kapılar kapılar arkasında yaptığı ve sızdırılan detayların pek çoğunu doğrular nitelikte olduğunu gösteriyor.

Genel formda her iki iPhone modelinde 6s/6 benzeri bir tasarımda geldiklerini belirtelim. iPhone 7 Plus’ın çift arka kamera ile geldiğini ve Smart Connector’e sahip olacağını da belirtelim. Daha öncede pek çok sızıntıda tüm bu detaylar yer alıyordu. Ayrıca 3.5 mm kulaklık girişinin de kaldırıldığı tüm açıklığı ile görülüyor.

Yeni nesil iPhone modellerindeki gelişmeler inanın bu son sızıntı ile daha da şiddetlenecek diyebiliriz. Aslında bu şiddetlenmeden kasıt artık iddiaların kesinleştiğini gösteriyor da diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl yine bu zamanlarda pek çok abartılı söylentilere rağmen Spigen’in kılıfları ile aslında abartılacak bir cihazın gelmediğini göstermişti ki iPhone 6s’in tanıtılması ile bu görülmüş oldu.

iPhone SE için de yine Spigen’in sızdırılan kılıfları iPhone 6/6s formunda gelecek iddialarını çürütmüştü nihayetinde öyle de olmuştu.

Evet iPhone 7 ve 7 Plus cephesinde büyük iyileştirmeler mevcut. Tasarımsal anlamda ise iPhone 7 Plus’ın Eylül ayında tanıtılması ile adından daha çok söz ettireceği açık.

müşteri hizmetleri