İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile İlgili Kasa Görselleri Sızdırıldı

Her geçen gün iPhone ile ilgili yeni görseller ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer de Çin tedarik zincirlerine dayandırılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen iki görsel sızdı.

teknik destek

image

Fransız sitesi Nowhereelse.fr tarafından sızdırılan iPhone 7’ye ait olan ilk görüntüde iddia edildiği gibi anten bantları kasanın kenarlarına yerleştirilmiş. Görselde alışılmış mikrofon ve LED flaşın yanı sıra aynı zamanda büyük olasılıkla gelişmiş CMOS görüntü sensörüne sahip büyük bir kamera görünüyor. Kamera yine söylentiler ile tutarlı olarak çıkıntılı bir görünüme sahip.

image

iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen 5,5 inçlik telefona ait görselde ise çift kamera dikkat çekiyor. Kamera daha önce sızan görsellerdeki gibi hap şeklinde. Görselde cihazı saran plastik kaptan dolayı daha fazla detay belli olmuyor. Ama sanki bazı özellikleri gizlemek adına plastikle kaplanmış gibi görünüyor.

[irp posts=”7984″ name=”iPhone 7 Fiyat Listesi Sızdırıldı, iPhone 7 Pro mu Geliyor?”]

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 ile ilgili iddia ve sızıntılar tanıtım zamanı yaklaştıkça daha da artacak. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmeleri yabancı kaynaklarla eş zamanlı olarak Applefoni’de bulabilirsiniz.

müşteri hizmetleri