Şimdi yükleniyor

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

img_0397

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Son Güncelleme tarihi 15 Eylül 2016 by

teknik destek

YouTuber MKBHD, yarın teslimatı başlayacak olan iPhone 7 kütük açılışı videosunu yayınladı. Siyah iPhone 7 Plus ve simsiyah iPhone 7 modellerine ait olan videoda kutu açılışının yanında Geekbench benchmark test sonuçlarına ve be yeni ana ekran tuşu üzerinde duruluyor.

MKBHD, videoda önce kutuları gösterip açılışı yapıyor. Kutu içeriğindeki Lightning adaptör, Lightning EarPods, Lightning kablo ve AC adaptörü gösterdikten sonra iPhone 7’nin kurulumunu gerçekleştiriyor. Dil, bölge, Touch ID vs kurulumu yaptıktan sonra yeni ana ekran butonunun tıklama tarzını belirliyor.

iPhone 7 ana ekran tuşu dokunsal geribildirim için tıklamaya göre değişen üç seçenek sunuyor. MKBHD’nin ana ekran butonu stilini belirlerken titreşimli geri bildirim aldığını görüyoruz.

Son olarak Benchmark testi yaptıktan sonra inceleme sona eriyor. Henüz dağıtımı yapılmadan nasıl böyle bir açılış yapılabiliyor sorusu aklınıza gelebilir. Muhtemelen cihazlar Apple tarafından gönderildi. Geçen yıl da bazı kişilere önceden iPhone 6s göndererek sosyal medyada paylaşmalarını sağlamıştı.

 

teknik destek

1 yorum

comments user
adem

aypon 7 aramaları kaydetme özelliği varmı

Yorumlar kapalı.