İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Ait Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar Paylaşıldı

Apple’ın yeni nesil iPhone’ları duyurmasına bir aydan az bir zaman kala hemen hemen her gün birbiri ardına gelen sızıntılar gündeme geliyor. Bugün de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu söylenen bazı yüksek çözünürlüklü fotoğraflar paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğraflardaki iPhone’ların şimdiye kadar ki sızıntılara göre tek farklılıkları ise fotoğrafın yüksek çözünürlüklü olması. Bunun dışında şimdiye kadarki sızdırılan ve iPhone 7/7 Plus’a ait olduğu iddia edilen cihazlarla aynı gözüküyorlar. Fotoğrafları paylaşan kaynak, kaynak olarak LetemSvétem isimli bir çevrimiçi mağazayı işaret etti.

iPhone-7-goruntuleri

Görüntülerdeki iPhone’ların arka kabuğunda “SE” ibaresi yer almıyor. Yani Apple’ın iPhone 7 yerine iPhone 6SE’yi tanıtacağı iddiası da bu görüntüler sonrası sekteye uğramış durumda. Ayrıca bu sızıntılara da bakılacak olursa Apple gerçekten büyük tasarımsal değişikliklere gitmeyecek. Gitmekle kalmadığı için “iPhone 6SE” iddiası gündeme gelmişti.

Apple’ın yeni iPhone’ları Eylül ilk haftasında tanıtması bekleniyor. Yeni iPhone’lar çok daha hızlı A10 çip, yeni bir ölçüde geliştirilmiş kamera ve daha iyi suya dayanıklılık yer alacak. Ayrıca 5.5 inç iPhone 7 Plus’Ta düşük ışıkta daha iyi fotoğraf çekebilmek için çift arka kameranın yer alamsı da söz konusu.