İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Birde Bu Açıdan Bakın: Karşınızda Yepyeni Görüntüler

Son dönemlerde oldukça somut ve güvenilir kaynaklardan sızıntılar geliyor. Öyle ki daha önce yayınladıkları raporlar ile büyük fikirleri Apple’ın cihaz tanıtımlarından önce önümüze getiren bu analistler iPhone 7 hakkında da sürekli bir şeyler yayınlıyorlar ve çoğu konuda bir ağız birliği oluşmuş durumda.

teknik destek

Tabiki çok güçlü bir şekilde olacağı söylenen şeylerin Apple tarafından gündeme alınmaması da muhtemelen. Yine de çoğu söylentiye itibar ettiğimizi belirtmek isteriz.

Gelelim son detaylar ışığında iPhone 7 hakkında ortaya dökülenlere. Öncelikle iPhone 7’nin tek arka kamera ile geleceği hemen hemen kesinlik kazanmış durumda. Apple’ın iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro ile çift arka kamerayı hayatımıza katacağı bir süredir gündemde. Bunun dışında 3.5 mm kulaklık girişinin kalkması da artık benimsenecek kadar hayatımıza giriş yaptı. Apple’In hangi standartlarla bunu hayatımıza katacağı net değil ama bir şekilde 3.5 mm kulaklık girişilerine veda diyeceğimiz günler yakın diyebiliriz. Smart Connector’ün de iPhone 7 Plus’ta yer alacağı konuşuluyor. Bu son detay kesin olmasa da gündem de diyebiliriz.

Genel perspektifte Apple’ın son iPhone modellerinin iPhone 6/6s formunda geleceği bir süredir gündemde. Apple’ın anten çizgilerini minimize etmesi, revize etmesi tartışılan konu. Bunun dışında büyük tasarımsal değişikliklerin yapılmayacağı öngörülüyor.

Tasarımcı Martin Hajek’te tüm bunları dikkate alarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro)’yu gözler önüne serecek tasarımlarını paylaştı. Tasarımlarında her ince detayı dikkate alan tasarımcının kesinlikle eşsiz bir 3D modelleme ile karşımıza çıktığını belirtelim. İşte o görseller;

iPhone-7-Plus_4 iPhone-7-Plus_3 iPhone-7-Plus_2 iPhone-7-Plus_1 iPhone-7_3 iPhone-7_2 iPhone-7_1

teknik destek