Şimdi yükleniyor

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Kavuşan Yeni Zelandalılar’dan İlk Görseller Gelmeye Başladı

img_0411

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Kavuşan Yeni Zelandalılar’dan İlk Görseller Gelmeye Başladı

Son Güncelleme tarihi 16 Eylül 2016 by

teknik destek

16 Eylül Cuma (bugün ) bir çok ülkede iPhone 7 ve 7 Plus satışı resmen başlıyor. Bu ülkeler: Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Porto Riko, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, ABD Virgin Adaları ve ABD.

Bu ülkelerde perakende satış mağazaları müşterilerine ayrılmış cihazları yerel saate göre 08:00’den itibaren teslim etmeye başlayacaklar. Eğer ön sipariş yok ise simsiyah iPhone 7 ve herhangi bir iPhone 7 Plus satın alımı yapmak mümkün olmayacak.

Yeni Zelanda’da saat dilimi farklılıkları nedeniyle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sevkiyatının ilk başladı. Cihazlarına kavuşan şanslı müşteriler görselleri sosyal medyadan paylaşmaya başladılar.

IMG_0406 iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a Kavuşan Yeni Zelandalılar'dan İlk Görseller Gelmeye Başladı

iPhone 7 Plus veya simsiyah iPhone 7 almak için sıra beklemeyi planlayan müşteriler bunun yerine çevrimiçi sipariş vererek teslimat süresini beklemeleri gerekiyor.

teknik destek