İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı En Net Gösteren Video Yayınlandı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımına 2 gün kala artık son sızıntılar ve haberler geliyor. Bir kaç gün önce DetroitBORG isimli YouTube kanalı yeni iPhone’ları en net bir şekilde görebileceğimiz bir video yayınladı.

teknik destek

Bugüne kadar analistler tarafından teyit edilen sızıntılar doğrultusunda hazırlanan tasarıma (iPhone 6s) sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus videosunda tüm detayları görmek mümkün. Videoyu incelediğimizde son dönemde dillendirilen dokunmatik yada dokunsal geri bildirim sağlayan ana ekran butonunun olmadığını, aksine alışık olduğumuz Touch ID’li ana ekran butonunun olduğunu görüyoruz.

Yeni iPhone’ların arka tarafına baktığımızda anten çizgilerinin yeniden tasarlandığını görüyoruz. iPhone 7’de daha büyük bir kamera, iPhone 7 Plus’ta ise çift kamera mevcut. iPhone 7 Plus için iddia edilen smart connector özelliği yok.

Cihazların alt kısmında 3.5mm lik kulaklık jakı bulunmazken bunun yerine ikinci bir hoparlör ızgarası var. Videoda Lightning portuna bağlanabilen bir kulaklık da görüyoruz.

Üçüncü yılda değişmeyen bir tasarım ile gelecek olan yeni iPhone’lar belki de bir çok kişiyi hayal kırıklığına uğratacak. Tim Cook’un bahsettiği çok önemli özellik belki de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışlarını ateşleyebilir. Herşey 2 gün sonra belli olacak.

teknik destek

Bir yorum

  1. Kaan Kaan 5 Eylül 2016

    Kasanın arkasındaki yazılar beyaz olmayacak. Renk de o kadar simli olmayacak. Bu bir konsept.

Yorumlar kapatıldı.