İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Kamera Söylentilerini Yansıtan Huawei P9 ve P9 Plus Tanıtıldı!

Apple’ın 2016 yılı sonbaharında tanıtacağı beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında pek çok söylenti ortaya atılmaya devam ediyor. Özellikle çift arka kamera ile geleceği söylenen iPhone 7 Plus için beklentiler artmış durumda.

teknik destek

Dün de Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’de bazı ilginç yetenekleri ve özellikleri ile P9 ve P9 Plus’ı tanıttı. Özellikle çift arka kamera ile donatılmış akıllı telefonlarının bu yönü ile dikkat çektiklerini belirtelim. 5.2 inç P9 ve 5.5 inç P9 Plus Leica sertifikalı lenslerle donatılmış 12 megapiksel çift arka kameraya sahipler. Lensler düşük ışıkta yüksek performans sunuyorlar. f / 2.2 diyafram ve 1.25 mikron piksel boyutlarında gelişmiş özelliklerde kameraya sahip olan P9 ve P9 Plus, çift tonlu flaş ve yakın çekimde hızlı odaklanma için birlikte çalışan iki arka kamera, lazer odaklı bir LED modüle de sahip.

https://youtu.be/e4TXO49n0P8

Her yönü ile gelişmiş kamera ile gelen P9 ve P9 Plus’ın özellikleri elbetteki bunlarla sınırlı değil. Ancak onu ilginç kılan özellikle kamerası oluyor. Apple’ın iPhone 7 Plus üzerinde çift arka kamera planlarının olduğu iddiasının tırmandığı şu günlerde ve daha önce Apple’ın ortaya çıkan bir çift arka kamera uygulama patentinde yer alan kimi kamera arayüz detayının P9 ve P9 Plus’ta yer alıyor olması onu dikkat çekici hale geliyor.

Akıllı telefon üreticilerin Apple’ın iPhone’lar üzerinde yaptıklarının yanında gelecek nesil iPhone’larla ilgili planlarıyla ilgili söylentileri de dikkate aldıkları Huawei’nin yaptığı ile ortaya çıkmış durumda.

müşteri hizmetleri