iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Su Geçirmezlik Derecesini Arttırın!

img_0884

Apple, 7 Eylül’deki tanıtım etkinliğinde iPhone 7 ve 7 Plus’ta su geçirmezlik özelliğinin olduğunu açıklamıştı. IP67 sertifikasına sahip olan yeni iPhone’lar 1 metre suda 30 dakika su geçirmeden durabiliyor.

teknik destek <

Apple, sıvı teması için garanti vermediği için havuzda yada denizde fotoğraf çekmek için biraz risk almak gerekiyor. Peki hiç riske girmeden sadece bir kılıf ile iPhone 7’nizin su geçirmezliğini arttırmak ister misiniz ?

Evet yanlış duymadınız yeni iPhone’ların su geçirmezliğini kılıf yardımı ile arttırmak mümkün. Hem de IP68 sertifikalı kılıflarla. Buyrun kılıflara birlikte bakalım.

Meritcase Crystal Waterproof Case for iPhone 7

img_0879

IP68 sertifikalı, oldukça ince ve bir yıl garantili bu kılıf Amazon üzerinde 26 $ fiyatla satışta. Mavi, siyah, pembe ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

Satın almak İçin bağlantıya tıklayın.

Sunwukin Waterproof Case for iPhone 7

img_0880

Sunwukin’in su geçirmez kılıfı şu anda Amazon’da müşterilerden 5 yıldız almış durumda. IP68 sertifikalı, yerleşik bir TPC ekran koruyuculu ve şarj bağlantı noktası için bir fişe sahip olan kılıf 12 aylık garanti ile 22 $ fiyatla satışta. Üstelik 2 metre suda 2 saat su geçirmezlik garantisi veriyor.

Satın almak için bağlantıya tıklayın.

i-Blason Waterproof Case for iPhone 7 and 7 Plus

img_0881

i-Blason bu listedeki diğer kılıflara göre daha tanıdık bir marka. Fakat bu kılıf IP67 yani iPhone 7 ile aynı sertifikaya sahip olması yönüyle kötü. Yine de ekstra bir şu geçirmezlik için kullanılabilir. Ürünü Amazon üzerinden 22 $ fiyatla satın alabilirsiniz.

Satın almak için bağlantıya tıklayınız.

Lynxtech Waterproof Case for iPhone 7 and iPhone 7 Plus

img_0882

Biraz daha renkli bir şey mi arıyorsunuz? Pembe, mavi ve yeşil renkli Lynxtech ultra-ince kılıf size göre. Lynxtexh, IP68 su geçirmezlik sertifikası, kapalı düğmeler ve şarj bağlantı noktası ile 12 aylık garanti veriyor. Ürünü Amazon üzerinden 23 $ fiyatla satın alabilirsiniz.

Satın almak için bağlantıya tıklayınız.

Nexgadget Waterproof Case for iPhone 7 and 7 Plus

img_0883

Nexgadget IP68 sertifikasının yanında sadece bir kaç milimetre kalınlığa sahip, boğuk sesi önlemek için özel bir mikrofon deliği bulunan bir ürün. Kılıfı Amazon üzerinden 26 $ fiyatla satın almak için bağlantıya tıklayınız.

müşteri hizmetleri