iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye’de Satışa Sunulacağı Tarih Belli Oldu!

iphone-7-turkiye

Apple’ın merakla beklenen yeni nesil iPhone modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus dünya genelinde 50’den fazla ülkede şimdiye kadar satışa sunulmuş durumda. Türkiye’nin ne birinci dalga ne de ikinci dalga ülkeler arasında yer almıyor olması kafaları karıştırmış olsa da artık iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye’de satışa sunulacağı tarih belli oldu.

teknik destek

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın satışına Türkiye’de 13 Ekim’i 14 Ekim’e bağlayan gece 00:00’dan itibaren başlanacak. Apple Premium Reseller ve Apple Store’lar tarafından bu saatten itibaren satışlar yapılacak. Apple Online Store üzerinde de bu tarihe göre satışa sunulmasını bekliyoruz. Elbetteki siparişlerin teslim tarihi değişebilir.

Tarihi AppleFoni farkı ile Türkiye’de ilk kez paylaşan platform olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Elbetteki Apple’ın tarih üzerinde oynama yapması belki de geriye dahi çekmesi mümkün ama bu tarihten öteye geçemeyeceğinin bilinmesini belirtiyoruz.

Yakın zamanda depolama kapasitesine göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye satış fiyatını da açıklayacağız.

Tam da bu noktada iPhone 7’nin çıkmasına az bir süre kalmışken, oldukça yüksek rakamlar ödeyerek, belkide 128 GB iPhone 7 Plus fiyatına 32 GB iPhone 7 almamanızı özellikle istirham ediyoruz. Genelde bununla ilgili tarafımıza gelen mesajlar söz konusu. Bu şekilde de genel olarak uyarımızıda yapmış olalım.

Bizi takip etmeye devam edin!

müşteri hizmetleri

9 Comments

  1. Türkiye’de büyük ihtimal ön siparişe çıkarmadan direkt olarak satışa sunacaklardır. Önümüzdeki hafta içi fiyatların netleşeceğini düşünüyorum.

  2. tamamen para tuzağı arkadaş şu telefonlara verilen paranın hadi hesabı yok yani

Comments are closed.