İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la Birlikte iPhone 7 Pro mu Geliyor? İşte Kritik Sızıntı

Apple’ın bu yıl yepyeni bir iPhone modelini iPhone 7 Pro’yu tanıtması sık sık gündeme gelmiş olsada bu iddia bir süre sonra güveniliriliğini yitirmişti. Ancak şimdiye kadar güvenilir sızıntılarla Twitter’da gündemi değiştiren @evleaks Apple’ın bu yıl farklı bir iPhone tanıtımına imza atacağından söz ediyor. Söylentilere göre ve sızıntıya göre şirket bir değil iki değil tam üç iPhone 7 modelini tanıtabilir.

teknik destek

Apple’ın bu yıl iPhone 7 ve 7 Plus’la birlikte iPhone 7 Pro’yuda tanıtması muhtemel gibi duruyor. Ancak şimdiden belirtmek isteriz ki iPhone 7 Pro gerçek anlamda insanların iPhone’unu yükseltecek kriterlere sahip değil.

Cihazın arka tarafında Smart Connector portu yer alıyor. Bu şekilde cihazla birlikte klavye gibi üst segment aksesuarları kullanmak mümkün olabilir. iPhone 7 Pro’nun tıpkı iPhone 7 Plus gibi 5.5 inç ekrana sahip olması da söz konusu. 7 Plus’a göre en büyük farklılıklarından birisi de çift arka kameraya sahip oluşu. Bunun dışında gözle görülür ve elle tutulur bir fark söz konusu değil.

teknik destek