İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la Birlikte iPhone 7 Pro Sızdırıldı!

Son sızıntıyla birlikte 4.7 inç iphone 7 ve 5.5 inç iPhone 7 Plus’la birlikte daha büyük iPhone 7 Pro görülüyor.

Daha önce nice söylentide iPhone 7 Pro’dan söz edilmişti ancak kimi analistin raporunda bunun yalanlanması durumu değiştirmişti. Görünen o ki şirketin planları oldukça farklı ve Eylül ayında karşımıza yeni nesil 3 iPhone modeli ile çıkabilir.

iPhone 7 Pro’nun klavye gibi aksesuarlarla kullanılabilmesi için Smart Connector portuna sahip olması düşünülüyor. Bu sebeple iPhone 7 Pro’nun 7 Plus’a göre çok daha büyük bir ekranla giriş yapması söz konusu.

Buna ek olarak, üçüncü bir model şirket her zaman yapmak değil sağlamıştır Apple’ın iPhone sanatçısını, dürülmüş olacaktır.

iPhone-7-Sizintisi

Sızdırılan görüntülerde dikkat çeken detay ise iPhone 7’nin arka kısmında “S” markasının yer alıyor oluşu. Bu görüntülerin bilinmeyen bir kaynaktan geldiğini belirtelim. Güvenilirlikleri bu sebeple sorgulanabilir.

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un iPhone 6s benzeri tasarımla gelmeleri, daha güçlü toz ve su dayanıklılığı, A10 çip, daha büyük pil, çok daha performanslı kamera ile birlikte özellikle iPhone 7 Plus’ın düşük ışık performansının yüksek olacağı belirtiliyor. iPhone 7 Plus’ın bu yönden çift arka kamera ile gelmesi de söz konusu.