İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la Önceki Nesil Tüm iPhone Modellerinin Karşılaştırması

Genellikle yılın bu zamanlarında, her zaman olduğu gibi yeni nesil iPhone‘ların objektif sızıntıları ortaya çıkıyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için de benzer bir durum söz konusu. Muhtemelen Eylül ayının ilk yarısı içerisinde tanıtılacak olan yeni iPhone modellerine ait oldukça ilgi çekici bir video yayınlandı.

teknik destek

Biz zaten sizlerle uzun zamandır yeni iPhone’ların söz konusu tasarımlarını paylaştık ve artık hemen hemen kesinlik kazanmış tasarımlar mevcut durumda. Apple’ın en yeni kozu olacak olan bu cihazların kullanıcı tarafından nasıl bir ilgiyle karşılaşacağı bilinmiyor. Ancak performansı ve şık iPhone 6/6s tasarımının revize edilmiş halinin gelmesi bize göre hayal kırıklığını değil büyük satış rakamlarını beraberinde getirebilir.

Eski Nesil iPhone’larla iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Karşılaştırması

YouTuber Austin Evans, iPhone 7 sızıntıları olayına farklı bir anlam kazandırmak için muhtemelen Çin’den elde ettiği klon iPhone 7 ve 7 Plus modellerini önceki iPhone modelleri ile karşılaştırmış. Elinde tuttuğu her ne kadar sahte iPhone modelleri olsa da muhtemel iPhone 7 ve 7 Plus tasarımlarını gösteriyor oluşu ile son derece yararlı bir video ortaya çıkmış.

İşte o video;

Videoda çift lensli arka kamerası ile son derece ilgi çekici gözüken cihaza iPhone 7 Plus olarak bakılıyor. Yani bir iPhone 7 Pro’dan söz edilmiyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta yer almayan 3.5 mm kulaklık girişi de tasarım anlamında cihazlara büyük avantaj kazandırıyor. Cihazın alt tarafına yerleştirilen çift hoparlör kesinlikle simetrik bir görüntü oluşturuyor.

2007 yılından bu yana tanıtılan her iPhone modeli ile en yeni nesil, henüz tanıtılmamış iPhone modellerini bir arada görmek gerçekten ilginç bir duygu.

teknik destek