İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’tan Bir Kötü Haber Daha!

Şimdiye kadar dünya genelinde pek çok ülkede yoğun ilgi ile satışı devam eden iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için bir dizi sorun tespit edilmiş durumda. Ancak her geçen gün sorunların büyüyerek devam ediyor olması gerçekten bizleri şaşırtıyor.

teknik destek

Gündeme düşen son habere göre, bazı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarının telefon görüşmelerinde hissedilir derecede kötü kalite söz konusu olduğu iddia ediliyor. Sorundan muzdarip olan kullanıcıların tanısı ise şu şekilde; herhangi bir görüşme sırasında ses uzaktan geliyor gibi oluyor.

AppleInsider tarafından da doğrulanan haber Apple’ında gündemine girmiş durumda. Konuyla ilgili açıklama yapan şirket sorunun yaygın olarak görülmediği, sorunla karşılaşan kullanıcılarında Apple’la iletişime geçmesini söylüyor.

Yani sorunun asıl kaynağı tespit edilmiş gibi gözükmüyor. Yazılımsal veya donanımsal mı bu henüz net değil. Net olmadığı gibi Apple’ın bir yazılım güncellemesi ile sorunu çözüme kavuşturacağıda şimdiden konuşuluyor. Bakalım konuyla ilgili yeni bir gelişme olacak mı, bekleyip göreceğiz.

müşteri hizmetleri