İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ve Lightning Girişli Kulaklık

Apple’ın merakla beklenen iPhone 7’nin tanıtılmasına artık üç, üç buçuk ay gibi bir süre kalmış durumda. İlk günden bu yana, hakkında sürekli peş peşe iddiaların geldiği iPhone 7 için artık çoğu şey tutarlı olarak görülüp, itibar edilir hale gelmiş durumda. Bunlardan birisi de iPhone 7 ile Apple’ın 3.5 mm kulaklık girişini kaldırması ve lightning girişli yani şarj girişi ile birleştirilmiş kulaklıkları tanıtması yönünde.

[irp posts=”6982″ name=”iPhone 7’de Kulaklık Girişinin Kaldırılması Neleri Değiştirecek?”]

Pek çok marka lightning kulaklıklarını normal kulaklık fiyatlarına oranla 2-3 kat daha fazla bir fiyat etiketi ile satmaya başladılar. Yani şimdiden farklılığı kullanan art niyetli firmalar türemeye başladı diyebiliriz.

Bu üreticilerin arasında, kaliteli ve uygun fiyatı ile Audeze SINE On-Ear kulaklık girmiş durumda. Uygun fiyat desekte sınıfına göre uygun bir fiyattan söz ediyoruz elbetteki. 449 dolardan başlayan satış fiyatı ile birlikte oldukça fonksiyonel ve ergonomik bir kulaklık diyebiliriz. Elbetteki onu en farklı kılan yönü 24-bit yüksek çözünürlüklü lightning girişe sahip olması. Elbetteki daha pek çok özelliği de mevcut.

iPhone-7-Lightning-Kulaklik

Apple’ın iPhone 7’yi tanıtmadan sektörü şekillendirmeye başladığı açık. Önümüzdeki dönemlerde şekillenmenin daha da hızlanacağı hatta iPhone 7 ve 7 Plus’ın tanıtılması ile daha da ivme kazanacağı açık.