İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Videosu Sızdırıldı

iPhone 7 ile ilgili son bir haftadır gelen sızıntılara bugün bir de video eklendi. Weibo tarafından yayından videodaki iPhone 7 daha önceki tasarımlara çok benziyor.

Son bir kaç gündür gelen büyük kameralı iPhone 7 fotoğraflarının ardından bugün de aynı tasarıma sahip iki farklı renkteki iPhone 7’yi gösteren video yayınlandı. Videodaki iPhone’larda daha gelişmiş olduğu düşünülen büyük kamera yer almakta. Kasım ayından beri gündemde yerini koruyan 3.5 mm lik kulaklık jackı kaldırılmış.

Daha önce paylaştığımız görsellerde olduğu gibi anten hatları yeniden dizayn edilmiş. Son dönemlerde yeniden gündeme gelmeye başlayan çift hoparlör de tasarımda unutulmayan detaylardan. Bu video ile birlikte son bir kaç gündür sızdırılan tasarım onaylandı diyebiliriz.

Eylül ayında tanıtılacak iPhone 7’de A10 işlemci, su geçirmezlik, yeniden dizayn edilmiş anten bantları, geliştirilmiş kamera, daha hızlı 4G, daha hızlı WiFi bağlantı özellikleri bekleniyor. iPhone 7 Plus’ta ise çift kamera ve 3 GB RAM olması bekleniyor. Ayrıca depolama alanı seçeneklerinin 32GB ile başlaması gündemde.