İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’nin Giriş Seviyesi Depolama Seçeneği 32 GB Olacak

Apple yen iPad modeli olan 9.7 inç iPad Pro ile birlikte 16 GB depolama seçeneğini görmemezlikten gelirken 4 inç yeni iPhone modeli iPhone SE’de 16 GB’ı temel olarak seçti.

teknik destek

Uzmanlara göre Apple pazarlama stratejisinin temelini oluşturan depolama seçeneğinde son kozlarını oynuyor ve iPhone 7 ile birlikte bu bir son bulacak. iPhone 7’nin 32, 64, 128 GB veya 32, 128 ve 256 GB depolama seçenekleri ile gelmesi bekleniyor.

Ayrıca Apple’ın yeni iPhone modelinde giriş seviyesi depolama seçeneğinin yükseltilmesi satışların artmasında etkili olacak bir etmen ve Apple bunun farkında. Ki bugün ortaya çıkan 16 GB ile 64 GB arasındaki maliyet farkının 12 olar olduğu iddiası gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Böyle bir detayın da ortaya çıkmış olması Apple’ın artık 16 GB’da diretemeyeceği anlamına geliyor.

Özetle, Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la ilgili pek çok fikri var ve yeni nesil iPhone’lar şimdiye kadar ortaya çıkan en iyi iPhone’lar olacak gibi duruyorlar. Apple’ın yeni nesil iPhone’lar için fikirleri arasında depolama seçenekleri de duruyor.

müşteri hizmetleri