İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’nin Sızdırılan Tasarımı Onaylandı

Apple’ın yaklaşık iki ay sonra tanıtacağı iPhone 7 için şimdiye dek pek çok tasarım sızdırılmıştı. O sızdırılan tasarımlardan bir tanesi kısmen onaylanmış durumda. Fransız site olan Nowhereelse.fr’de yayınlanan bir tasarım uzmanı Steve Hemmerstoffer tarafından yeniden düzenlenmiş ve onaylanmış durumda.

iPhone 7’nin iPhone 6s benzeri bir tasarımla, yeniden konumlandırılmış anten çizgileri ile daha büyük bir arka kamera ile geleceği net. Cihazın alt kısmı için ise şimdilik bir detay mevcut değil. Yeni nesil iPhone için bilinen bir diğer şey ise şirketin lightning girişi ile kulaklık, şarj ve diğer aksesuarları birleştirecek olması.

Fotoğrafta Apple’ın ana ekran düğmesi ve diğer planları hakkında hiçbir detay mevcut değil. Şirketin bu yönlü bir çalışma sonrası ortaya koyacağı iPhone’u mevcut iPhone 6s/6s Plus kullanıcılarının %15’inin dikkatini çekeceğini ve bu dilimin kendi cihazınızı yükseltmeyi planladığını belirtelim. Özetle sadece ABD’de iPhone sahiplerinin %67’si iPhone 7’ye geçiş yapmayı planlıyor diyebiliriz.

Apple’ın Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtması bekleniyor. Başlangıç seviyesi olarak 32 GB yerleşik depolama, A10 çip, iyileştirilmiş su dayanıklılığı, daha hızlı LTE ve Wi-Fi, 3 GB RAM ve çift objektifli arka kamera (iPhone 7 Plus için) planlarından söz ediliyor.

Bir yorum

  1. Özkan Özkan 11 Temmuz 2016

    Iııı bune 6s plus a devam

Yorumlar kapatıldı.