Şimdi yükleniyor

iPhone 7s’in Ön ve Arkası Özel Cam Kaplamadan ve Kasası Paslanmaz Çelikten Olacak

iphone-7s-konsept

iPhone 7s’in Ön ve Arkası Özel Cam Kaplamadan ve Kasası Paslanmaz Çelikten Olacak

Güvenilir Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 7’yi kapasitelerine göre sınıflandırmasına (Simsiyah renk seçenekeği) dayanarak şirketin 2017 yılında tanıtacağı iPhone 7s’de de benzer bir adım atacağını söylüyor.

teknik destek

Apple’ın 2017 yılında inanılanın aksine tümüyle cam kaplama kasa ile sunmayacağını belirten analist bunun yerine kasanın aslen paslanmaz çelikten olacağını söylüyor. iPhone 7s’in ön ve arka tarafının ise özel cam kaplama olacağını belirten analist, şirketin bu özel modelinin tıpkı Apple Watch’da olduğu gibi depolama kapasitelerine göre üst segment varyantlarda sunacağını belirtiyor.

Gerçekten de Apple Watch’da benzer bir strateji izleyen Apple’ın iPhone’larda da benzer bir politika izlemesi mantıklı gibi duruyor. Analist de 4.7 inç ve 5.5 inç iPhone 7s’lerin ön ve arkasının cam kaplama olacağı inancına sahip olduğunu söylüyor. Apple’ın cam kaplamayı da çizilmesi minimize etmek için uygulayacağı tahmin ediliyor. Simsiyah iPhone 7/7 Plus’ın kolay çizilmesi gibi bir durum böylece 7s/7s Plus’ta ortadan kaldırılmış olacak.

Genel olarak iPhone 4/4s’i anımsatan bir kasa söz konusu gibi duruyor. Ayrıca 2017 iPhone modelinin kavisli kenardan kenara AMOLED ekrana sahip olacağı ve ekrana entegre Touch ID’ye sahip olacağı işaret ediliyor.

teknik destek

3 yorum

comments user
Ahmet

Herkes iPhone 8 gelecek diyor bir tek siz 7s yazmışsınız nedeni ne acaba?

Yorumlar kapalı.