İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’ye 3.5 mm Kulaklık Jakı Geri Döndü!

Malumunuz, yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta 3.5 mm kulaklık jakı yer almıyor. Ancak buna çözüm bulunmuş durumda. Fuze Cases adı verilen koruyucu kılıf ile iPhone 7’nize 3.5 mm kulaklık jakı geri dönüyor ve dönmekle de kalmayıp aynı zamanda ekstra pil ömrünü de ek bataryası ile cihazınıza getiriyor.

teknik destek

Henüz yatırımcı desteği arayışında olan kılıfın üreticisi, Ingiegogo üzerinde şimdiye kadar 15.000 dolardan fazla destekleme alan üreticinin hedefi 60.000 dolar.

Fuze Cases ile cihazınıza hem 3.5 mm kulaklık jakı hem de lightning girişi eklenmiş oluyor. Kılıfın sahip olduğu Sync teknolojisi sayesinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ınızı şarj etmeniz sağlanıyor.

Kılıfta dayanıklı TPU ve ABS plastik kullanılmış. Bu aynı zamanda parlak bir görüntü hem de iPhone için ekstra koruma anlamına geliyor. Dahası onun kılıfın üzerinde yer alan ek pile rağmen genel kalınlık sadece 5 mm.

Kılıfın iPhone 7 sürümünü satın alırsanız ilave 2.400 mAh pil, iPhone 7 Plus sürümünü satın alırsanız 3.600 mAh pil kapasitesi sizin oluyor. Beyaz, siyah, altın, roze altın, mavi renk seçenekleri mevcut.

Gelelim kılıfların hedeflenen fiyatlarına. 200 stokla sınırlı süper teklifle kılıfı sipariş verirseniz 49 dolar, 350 stokla sınırlı erken teklifinden faylanırsanız 59 dolar ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında normal şartlarda kılıfın fiyatının 69 dolar olacağını belirtelim.

müşteri hizmetleri