İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’ye Ait Olduğu İddia Edilen 4 Hoparlörlü Bir Prototip Ortaya Çıktı

iPhone 7 için söylentiler daha da bir artmaya başlamış durumda. Fransız haber sitelerinden Nowhereelse.fr, dört hoparlörlü, 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayan iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen kasa arka kabuğunun görüntülerini paylaştı.

teknik destek

Prototipe ilk bakıldığı zaman dikkat çeken detay ise kamera. Beklenildiği gibi iPhone 7’de çift arka kamera yer almayacak ve prototipte de bu şekilde bir durum söz konusu. Ancak genel anlamı ile kaynaklar bu kasa kapağının gerçeği yansıtmadığını söylüyorlar. iPhone 7 ile Apple’ın tek hoparlör ile devam edeceğini belirtiyorlar.

Ortaya çıkan bu prototipin İtalyan kutu konfeksiyoncusu tarafından bir tanıtım videosu çekmek üzere hazırlandığı belirtiliyor. Yani uzaktan yakından yeni nesil iPhone ile bir alakası yok. Ülkemizde de gündeme giren ve iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen bu görüntülere itibar etmemek gerekiyor.

iPhone-7-Prototip-1 iPhone-7-Prototip iPhone-7-Prototip-2

Yine de bu prototip iPhone 7 adına bir önizleme olarak kabul edilebilir. Şöyle ki iPhone 7’de büyük ihtimalle 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayacak. Her ne kadar bu iddiayı çürüten bazı gelişmeler yaşanmış olsa da halen bu yönde bir beklenti mevcut. iPhone 7’de çift arka kamera yer almayacak ancak daha büyük bir objektif kullanılacak. Tüm bunlar ortaya çıkan bu prototipte mevcut.

Her zamanki gibi, gelecek nesil iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la ile ilgili en yeni ve en doğru gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri