iPhone 7’ye Ait Olduğu İddia Edilen Bir Video Paylaşıldı

apple-iphone-7

2015 yılının son günlerine yaklaşılırken 2016 yılında tanıtılacak olan iPhone 7 ile ilgili halkın beklentileri oluşmaya, söylentiler de bu oranda artmaya devam ediyor.

teknik destek

Çinli bir sosyal ağ üzerinden paylaşılan bir videoda iPhone 7 olduğu iddia edilen bir iPhone cihazı yer alıyor. Aşağıdaki videodan detayları görebilirsiniz;

Videoda Foxconn çalışanı olduğu iddia edilen bir kişi elindeki iPhone’un iPhone 7 olduğunu iddia ediyor ve cihazın ön ve arka taraflarını gösteriyor. Ön ve arka taraftaki Apple logosu dikkat çekerken, cihazın home tuşuna sahip olmaması kafaları karıştırıyor.

Aslında videoya daha dikkatli bakılırsa gösterilen cihazın HTC markalı bir akıllı telefon olduğu görülebilir. Çünkü tasarımsal olarak Apple’ın yapısı ile hiç bir alakası olmayan bir cihaz ve özellikle prototip olduğu basit bir şekilde görülüyor.

Tam olarak nereden geldiği bilinmeyen bu video ve benzeri paylaşımların zamnala daha da artacağı açık. Önümüzdeki aylardan itibaren bu tip sızıntıların artması mümkün. iPhone 7’nin lansman tarihine yaklaştıkça sızıntıların ivme kazanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

müşteri hizmetleri