İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’ye Ait Olduğu İddia Edilen Kutu Görseli Sızdı

Bir haftadır Apple dünyası iOS 10 haberleri ile yatıp kalkarken gündem tekrar iPhone 7’ye dönmeye başladı. Yaklaşık 3 ay sonra tanıtılacak olan iPhone 7 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sefer de iPhone 7 kutu görseli sızdı.

Çinli Weibo sitesi iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen kutu görselini paylaştı. Kutuda ilk dikkat çeken 256GB lık depolama alanı. Daha önce haberleri yapılan yeni depolama alanı olan 256GB acaba iPhone 7 ile birlikte geliyor mu ?

IMG_0175

Görsel muhtemelen gümüş renkli 256GB lık iPhone 7’ye ait. CDMA, GSM, UMTS, TD-SCDMA ve LTE bağlantısına sahip olan iPhone 7’nin kutusunda EarPods ve Lightning kablo bulunmakta.

Bu görselin gerçek olup olmadığı konusunda şüphelerimiz var. Öncelikle bu görselin paylaşımında bir zamanlama hatası var. iPhone 7 kutu üretimi için çok erken bir tarihteyiz.Zira geçen yıl iPhone 6s kutusu Ağustos ayında sızmıştı.

İkinci husus ise ambalaj ile alakalı. Bütün iPhone ambalajlarında ortak nokta kutunun bir tarafında iPhone yazısı ve Apple logosu yer alırken diğer tarafta sadece telefonun ismi yazılıdır. Fakat habere konu olan görsellerde ise hem Apple logosu hem de telefon ismi aynı tarafta yer almış. iPhone SE ve iPhone 6s kutu görselleri ile karşılaştırılınca durum daha iyi anlaşılıyor.

IMG_0178 IMG_0179 IMG_0180 IMG_0181

Bu sebeplerden dolayı görsellerin sahte olduğunu düşünüyoruz. iPhone 7 ile ilgili yeni haberler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.