İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’ye Ait Olduğu İddia Edilen, Tek Arka Kameralı Roze Altın Kasa Sızdırıldı

Apple’ın yeni nesil üretimi olacak olan yeni nesil iPhone için sızıntılar devam ediyor. Bugün de sözde iPhone 7 için 4.7 inç tek arka kameralı roze altın kasa sızdırılmış durumda.

İddia edilen iPhone bileşeni Çinli mikro blog sitesi Sina Weibo tarafından paylaşılmış durumda. Sızdırılan kasanın sol üst köşesinde iki delik yer alıyor. Bu deliklerden birisi tahmin edeceğiniz üzere arka kameraya ve flaşa ait. Buradan da yola çıkarak daha önceki iddiaları da destekleyen bir detay ortaya çıkmış oluyor. Apple gerçekten de 4.7 inç iPhone 7’de tek arka kamera kullanacak gibi duruyor.

[irp posts=”6909″ name=”Yepyeni iPhone 7 Plus Konsepti”]

Yeni iPhone 7 ana hatlarına dikkatli bakıldığı zaman dikkat çeken bir diğer nokta ise revize edilen, yeniden tasarlanan anten çizgileri. iPhone 6 ve 6s’le çok eleştirilen anten çizgilerinin yeni iPhone modelinde daha az seviyeye indireceği öngörülüyor. Ortaya çıkan bu ham kasada kamera lensi, flaşın yanı sıra Apple logosunun da eksik olduğunu belirtelim.

iPhone-7-31-Mayis

Fotoğraf herhangi bir parçası olmaksızın sadece arka kasayı tasvir etmektedir. Daha önceki sızıntılarda olduğu gibi yeni nesil iPhone modelinde mevcut iPhone 6s ve 6’da olduğu gibi tek arka kameraya yer verilecek. Çift arka kameranın sadece iPhone 7 Plus’a münhasır olması bekleniyor. Elbetteki iPhone 7 Plus için daha büyük beklentilerde mevcut. 3 GB RAM’de bunlardan birisi. Her ne kadar bir dönem iddia olarak öne sürülen ve daha sonra reddedilen bir diğer detayda Smart Connector. Apple bu özel portunu iPhone 7 Plus’ta kullanacak mı yoksa kullanmayacak mı bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.