İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7’ye Ait Sözde Kılıfın Kutu Açılımı Videosu

Perşembe günü popüler YouTube kanalı Unbox Therapy Apple’ın gelecek nesil iPhone modeli olacak olan iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen bir kutu açılım videosu yayınladı.

teknik destek

Videoda kutusundan çıkan kılıfla gelecek nesil iPhone modeli için pek çok detay belirgin bir şekilde gözler önüne seriliyor. Daha önce de iPhone 7 ile ilgili ortaya çıkan onlarca detayın bu kılıfın tasarımında referans alındığını belirtelim. Özellikle kamera noktasındaki büyük boşluk dikkat çekiyor. Bunun çift arka kamera için düşünülmüş olduğu belirtiliyor. Güç/ Uyku düğmesinin konumu ve büyüklüğünün iPhone 6 / 6s benzeri olduğunu belirtelim.

Kılıfın arka kamera noktasında ise iPhone 6s’e göre oldukça farklı bir konumlandırmaya sahip olduğunu belirtelim. En azından yine arka tarafta sol üst köşe kamera için konumlandırılmış olsa da yapı itibari ile büyük bir farklılık olduğu dikkat çekiyor.

3.5 mm kulaklık girişi için de kılıfta oldukça temkinli davranılmış. Apple’ın iPhone 7’de kulaklık girişini kaldırılacağı öngörülerek yeterince büyük bir boşluk bırakılmamış. Şirketin kulaklık girişini şarj girişi ile birleştirmeyi planladığını da bu noktada hatırlatalım.

İşte o video;

Ayrıca ortaya çıkan bu kılıfın Apple’n yeni nesil 4 inç iPhone SE için de hazırlanmış olabileceği belirtiliyor. Yani iPhone 7 için tasarlandığı düşünülen bu kılıfın 4 inç iPhone SE için tasarlanmış olma ihtimali var. Yeni iPhone SE’nin 21 Mart’ta ki özel bahar etkinliğinde tanıtılacağını da hatırlatalım.

 

müşteri hizmetleri