Şimdi yükleniyor

iPhone 7’ye Bir de Bu Şekli ile Bakın! İşte Yeniden Tasarlanmış iPhone 7

iphone_7-tasarim

iPhone 7’ye Bir de Bu Şekli ile Bakın! İşte Yeniden Tasarlanmış iPhone 7

Apple ilginç bir adım atarak iphone 6/6s tasarımını değiştirmeden iPhone 7 serisini tanıttı. iPhone 7’ye baktığınızda bir 6/6s’e göre öncelikle yeniden konumlandırılan ve revize edilen anten çizgilerini ve 3.5 mm kulaklık jakının kaldırılıp yerine boş hoparlör ızgarasının konulduğunu görebilirsiniz.

teknik destek

Belki olayı biraz öteye taşıyarak Siyah veya Simsiyah iPhone 7’ye bakarsanız tasarım olayının asıl farklılığını keşfetmeniz mümkün. Ancak tüm bunlar dışında bariz bir tasarımsal farklılık yok. Halbuki Apple özellikle 4/4s, 5/5s ve 6/6s ile tasarım çizgisini her 2 yılda bir değiştirdiğini bize göstermiş ve bir bakıma bu alışkanlık haline gelmişti. 7’de ve büyük ihtimalle gelecek nesil iPhone modeli 7s’te göremediğimiz bu tasarımsal değişiklik evet sizler kadar bizleri de şaşırtmış durumda.

Ancak YouTube kanalı “PeripateticPandas” bu olaydan sıkılıp alışılmadık bir adım atmış ve iPhone 7’sini bir bakıma yeniden tasarlanmış. Cihazın oval kasa kenarlarını yeniden şekillendiren YouTuber farklı iPhone 7 ile “işte bu” dedirtiyor diyebiliriz. İşte o video;

teknik destek