Şimdi yükleniyor

iPhone 7’yi En Ucuz Nasıl Alabilirisiniz?

iphone-7_iphone-7-plus

iPhone 7’yi En Ucuz Nasıl Alabilirisiniz?

Son Güncelleme tarihi 17 Eylül 2016 by Müşteri hizmetleri

Kilit ülkelerde satışına başlanan iPhone 7’nin bu ayın sonunda veya Ekim ayının başında ülkemizde de satışa sunulmasını bekliyoruz. Şimdiden pek çok kişi yeni iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ı satın almak için hazırlık yapıyorlar. Peki ya iPhone 7’yi gerçekten en ucuza nasıl satın alabilirsiniz?

teknik destek

Kredi kartına taksit seçeneğinin olmaması pek çok kişiyi operatörünün sunacağı iPhone 7’li tarifeleri beklemeye itiyor. Kaba bir hesapla bu yöntemle modeline ve depolama kapasitesine göre en az 500 TL’den fazla farkın ortaya çıkması söz konusu. Yani vadeli bir seçeneğin sunuluyor olması her ne kadar işi kolaylaştırıcı olsada genele baktığınızda büyük farklar ödemek zorunda kalınabilir.

Operatörlerin tarifeli teklifleri dışında her türlü nakit ödeme ile alabileceğimiz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı daha uygun fiyatlarla almanın bir diğer yolu ise Apple Online Store‘dur.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ı havale ile ödeme yaparak Apple Online Store’dan satın alırsanız %4 oranında indirimden faydalanabilirsiniz. Mesela 32 GB iPhone 7’nin fiyatının 3.250 TL olduğunu varsayalım. Havale ile %4 indirimden faydalanarak 130 TL gibi bir indirimle yeni iPhone’unuzu satın alabilirsiniz. Elbetteki cihazın fiyatı arttıkça indirim oranı da artacaktır.

Diğer üçüncü taraf satıcılara göre daha uygun fiyatlarla ve doğrudan Apple logolu fatura ile iPhone sahibi olmak istiyorsanız Apple’ın sunduğu havale ile ödemelerde %4 indirim fırsatını kesinlikle değerlendirmenizi öneririz.

teknik destek