İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 8, Her Zaman Hayalini Kurduğunuz iPhone’un Vücut Bulmuş Hali Olabilir!

Apple’ın, ilk iPhone lansmanının ardından geçen on yılın ardından, onuncu yıldönümünü cesur bir yeni tasarımla, mevcut iPhone’u tasarımsal anlamda tamamen elden geçirmesi bekleniyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın şu anda üçüncü yıl boyunca kullanılmış bir tasarıma sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında, Apple hayranları için bu gelişmenin hoş karşılanacak bir değişiklik olacağı açık.

teknik destek

Apple’ın amiral gemisi iPhone serisinin dünyadaki en çok satan akıllı telefon serisi olmaya devam etmesine rağmen hayranlar artık endişeliler ve 2017’de bekledikleri tamamen değiştirilmiş iPhone tasarımlarını almak için artık istekliler. Hep söylentileri defalarca okuduk ve iPhone 8 için güçlü kaynaklardan gelen tasarımı hakkında birkaç rapor geldi. Bu noktada, gelecek sene amiral gemisi iPhone’da nelerin bekleneceğine dair iyi bir fikrimizin olduğunu varsaymamız bu noktada güvenilirdir. Neye benzeyeceğini tam olarak bilmiyoruz, bu nedenle gelecekteki OLED ekranlı iPhone 8 için tasarımcıların vizyonlarını kontrol etmek oldukça eğlenceli.

Apple’ın yeni nesil iPhone 8’inde, telefonun her iki tarafında eğri, yeni bir OLED ekrana sahip olacağını ve Apple’ın mevcut iPhone tasarımına kıyasla ekranın çok daha geniş olacağını gösteren çok sayıda rapor var. Apple bunu, kısmen şu anda iPhone’larında kullandığı LCD ekranlardan çok daha ince olan OLED ekran teknolojisine geçerek sağlayacak. Ancak Apple’ın ana ekran düğmesini bırakması ve ekrana yeni bir Touch ID parmak izi tarayıcısını yerleşik olarak sunması da bekleniyor. Sonuç olarak, Apple artık ekranın altındaki o kullanışsız olarak görülebilecek alana ihtiyaç duymayacak.

iPhone 8 ekranının kenarlarının kavisli olacağı ile ilgili çok şey söyleniyor ve insanlar Apple’ın Samsung’un Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 7 ve diğer bazı diğerlerinde gördüklerimize benzer bir tasarım planladıklarını varsaymakta hızlı davranmış durumdalar. Ancak Apple, bundan daha ince bir şey üzerinde çalışıyorsa sizce ne olur? Ki şimdiye kadar şirketin Samsung’un yanından hiç geçmediği göz önüne alındığında bu bir gerçek…

Apple blogu iDropNews geçtiğimiz günlerde, iPhone’un eğimli kenarlara sahip ve kesintisiz bir görünüm elde etmek için çerçevelerin kaldırıldığı, harmanlanmış güzel bir ekranla iPhone 8’in neye benzeyeceğini bir dizi konsept serisini yayınladı. Şu anda bu tasarımın iPhone 8’in piyasaya sunulduğundaki tasarımla ne kadar benzer olacağını gösteren hiçbir işaret yok ama aslında Samsung’un son Galaxy akıllı telefonlarındaki çarpıcı eğime kıyasla bu kadar ince bir şeyi tercih ediyoruz diyebiliriz.

iDropNews’in yayınladığı iki adet iPhone 8 konsept tasarımı;

iphone-8-tasarimi-1

iphone-8-ve-iphone-7

teknik destek

4 Yorum

 1. tolubey48 tolubey48 29 Aralık 2016

  Apple kendine verilen imajın altında kalmaya devam ediyor

 2. qimono qimono 28 Aralık 2016

  6s plus’a alırken de ben böyle demiştim, telefon şimdi kendi kendine kapanıyor.3850 tl’yi verip bunu alacağıma şahin alsaydım daha iyiydi, yolda giderken stop etmezdi.apple böyle devam ederse iphone’nun gideceği yer Nokia’nın yanıdır.

 3. Efffsaneapple Efffsaneapple 27 Aralık 2016

  Iyi gotumuzu daha kolay girer kenarlari kivir Alttan kivir ozellik ekleme.ne kullaniyorsak sunu Mk

  • qimono qimono 28 Aralık 2016

   :)))) züpperrr

Yorumlar kapatıldı.