Şimdi yükleniyor

İphone 8 İçin Haftanın İos Oyunları (29 Ocak Pazartesi)

appstore haftanin uygulamasi

İphone 8 İçin Haftanın İos Oyunları (29 Ocak Pazartesi)

Son Güncelleme tarihi 29 Ocak 2018 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Yeni başlattığımız hareket ile haftanın belli günlerinde siz değerli Applefoni Takipçileri için Apple cihazlarınız için gayet kullanışlı faydalı ve eğlenceli olan iOS oyunlar uygulamalar ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bugün ise sizlere İphone 8 İphone 8 Plus Ve İphone X Cihazınız İçin En popüler oyunları bir araya getirdik   iOS işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan App Store’da öne çıkan oyunları sizler için önerdik. Bu oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

Meteorfall: Journey (Macera Dolu Bir Kart Oyunu)

İphone-8-İçin-Haftanın-İos-Oyunları İphone 8 İçin Haftanın İos Oyunları (29 Ocak Pazartesi)

Can sıkıcı ve basit oyunlardan sıkıldınız ve kendinize aksiyon ve macera dolu bir okadarda eğlenceli bir oyunmu arıyorsunuz bu oyun tam size göre Rogue-like öğeleri ile sizi ön plana çıkaran oyun bu açıdan kalitesinize ortaya koymuş oluyor sizleri her seferinde farklı ve daha zor düşmanlarla bir araya getirerek sabrınızı ölçmenizi sınıyor oyun ile ilgili son olarak görsellik ve hız ön planda tutulmuş oynamanızı tavsiye ederiz.

World of Warships: Blitz

World-of-Warships-Blitz İphone 8 İçin Haftanın İos Oyunları (29 Ocak Pazartesi)

Bu oyundan ise sizleri 2’ci Dünya savaşı yıllarına götürüyoruz Wargaming’in aynı isimli ana oyunundan esinlenerek mobil platforma taşınan World of Warships: Blitz tamamen ücretsiz olan bir MMO oyunudur deniz savaşlarını ve stratejilerini iOS kullanıcılarının parmaklarına getiriyor.Bunun yanı sıra oyunda bulunan ses efektleri ve animasyonlarda bir o kadar kaliteli olup oyun severlerin asla kaçırmayacakları bir oyundur.

 

teknik destek