Şimdi yükleniyor

iPhone 8 için İlk Kullanıcı Yorumları Gelmeye Başladı!

iPhone 8 Plus İncelemesi

iPhone 8 için İlk Kullanıcı Yorumları Gelmeye Başladı!

Son Güncelleme tarihi 23 Eylül 2017 by Müşteri hizmetleri

22 Eylül itibariyle pek çok ülkede piyasaya çıkan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus pek çok kullanıcının eline ulaştı ve yeni iPhone modellerini erkenden benimseyen kullanıcılar Apple’ın en yeni akıllı telefonlarıyla ilgili ilk izlenimlerini çeşitli mecralarda paylaşmaya başladılar.

teknik destek

Daha önce, iPhone 8 ile ilgili pek çok medya kuruluşunun uzmanlarının kendi değerlendirmelerini paylaştıklarını gördük ve uzmanlar genel olarak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın beklenmedik şekilde kendilerini etkilediğini açıkladılar.

iPhone 8 ve 8 Plus için medya şirketlerinin uzmanlarının değerlendirmesinden öte daha değerli olarak görülen sıradan kullanıcı yorumları da gelmeye başladı. Kullanıcı yorumlarının büyük çoğunluğu ilk olarak iPhone 4/4s’de görülen cam destekli tasarımın iPhone 8 ve 8 Plus ile yeniden görmenin oldukça etkileyici olduğu yönünde.

Özellikle iPhone 7 Plus’tan hiçbir beklentiye kapılmadan iPhone 8 Plus’a geçen kullanıcılar, yükseltilen tasarımdan etkilendiklerini dile getiriyorlar. Öyle ki, pek çoğu iPhone 8 ve 8 Plus’ı herhangi bir koruma kılıfı olmaksızın kullanılması gerektiğini söylüyor. Çünkü pek çoğuna göre yeni iPhone’ların tasarımını gölgelemeden onları koruyacak herhangi bir koruma kılıfı yok.

iPhone 8 Plus tarafında kullanıcıları etkileyen ve öne çıkan özellikler özetle şu şekilde; geliştirilen kamera, daha net ve yüksek ses sunan yeni hoparlör sistemi, ekranın sahip olduğu True Tone özelliği ve cihaz performansı.

iPhone 8 için de benzer değerlendirmeler yapılıyor olsa da kamera noktasında iPhone 8 Plus’ın kamerası için yapılan övgüler söz konusu değil.

teknik destek

14 yorum

comments user
ceyhun

rkaşlar almayın iphone 6 vardı 1,5 yıl kullandıkdan sonra ahize ve şarj arızası verdı değişim cıhazı geldı gelmez olaydı
ılk ahize sonrada anakart yandı habersiz ailem iphone 8 hediye almış vadofenden cihaz tam hayal kırıklığı acılmadan kutusu geri vermek ıstemıs fakat olamz demişler fakat oluyormus napalım kullanalım dedım fakat cihazın yine ahize cızırtılı cekmıyo galıba dedım karsılastırdım başaka cizalara baktım arkadaşlarıma gosterdım evet gercekten bariz uğultu ve cızırtı iphone desteği aradım dedikleri sıfır beyaz eşya ve arabadada aynısı oluyormus bunlar galıba bu ulkede açlık sınırını bilmiyorlar vadofonede arkasında durmadı servıse gıderse ya tamir yada adi değişim cihazı 2 gunluk telefonu daha resim çekmeden tamir ettireceğim yadi kalıtesıs değişim cihazını kullanacagım
arkadaşlar şöyle diyeyyim değişim cihazı gelen iphone 6 mı garantısı bıttıgı için tamircıde kulaklıgını değiştireyim dedim direk adam bu değişim cihazı dedi yorumunu siz yapın
sonucmu telefonu sinirdem kıracaktım elimden zor aldılar cumartesi günü ve telefon hakkında hiç bir bilgim yok merak etmiyorum yazıklar olsun koskaca iphone firmasına
kesinlik ile tavsiye etmiyorum

comments user
Emrah

iPhone 8 de sarj sıkıntısı varmi acaba

comments user
Mert

Kutudan arızalı çıktı.Değişimle uğraş. Kalite 0..Kontrol etmeden sat ,vatandaş ugrassin..

    comments user
    ceyhun

    arkadaşım sorma ya delirecem

Yorumlar kapalı.