Şimdi yükleniyor

iPhone 8 için Tasarlanan En Yeni Kılıf Sızdırıldı!

iPhone 8 Kılıfı

iPhone 8 için Tasarlanan En Yeni Kılıf Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 8 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iPhone 8 için tasarlanan en yeni kılıfa ait olan bir görüntü, premium iPhone modeli hakkında bildiklerimizin çoğunu, üst kısmında sensörlerinin ve kameranın yer aldığı çeltiği ve daha fazlasını doğruluyor. Beklendiği gibi, iPhone 8’de fiziksel bir ana ekran düğmesi yer almayacak ve kılıfın görüntüsünde de bu ayrıntı dikkat çekiyor.

Apple analistleri, iPhone 8’in üretiminin hangi aşamada olduğu belirtmeseler de, bir anda iPhone 7s’in görüntülerinin ortaya çıkması ve öteki tarafta yeni “Bakır Altın” renk seçeneği ile iPhone 8‘in ortaya çıkması artık Apple’ın üretim tarafında son hazırlıklarını yaptığını ve hatta aygıtların seri üretime başladığını gösteriyor diyebiliriz.

Ortaya çıkan bu kılıf, iPhone 8 için bir ilk değil. Haziran ayında da Olixar’ın iPhone 8 için tasarladığı kılıfları ortaya çıkmıştı.

iPhone-8-Koruma-Kılıfı iPhone 8 için Tasarlanan En Yeni Kılıf Sızdırıldı!

Muhtemelen diğer dev kılıf üreticileri de iPhone 8 için kendi hazırlıklarını yapıyorlar ancak durumun ciddiyetini ve sızıntılarda riskler olduğunu bildiklerinden herhangi bir sızıntı ile gündeme gelmiyorlar. Kaldı ki iPhone 8 kılıf sızıntıları bize bilmediğimiz herhangi bir şeyi göstermedikleri için pekte ilgi çekici durmuyor.

teknik destek