Şimdi yükleniyor

iPhone 8 ile Gelecek Olan Yeni Renk Seçeneği: Blush Gold

iPhone 8 Altın

iPhone 8 ile Gelecek Olan Yeni Renk Seçeneği: Blush Gold

Son Güncelleme tarihi 14 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

Bu ayın başlarında, iPhone 8’in siyah, beyaz ve bakır altın renk seçeneklerindeki maketleri elden ele dolaşmaya başlamıştı. iPhone 8’in yeni bir altın renginde geleceği iddiası ilk olarak Çinli mikroblog Weibo’da ortaya çıktı. İlk olarak “bakır altın” olarak adlandırılan yeni renk seçeneğinin mevcut “Altın” ve “Roze Altın” renklerinin yerini alması bekleniyor.

teknik destek

Bugün, gelecek nesil aygıtlarla ilgili sızıntılarıyla nam salmış olan Benjamin Geskin, Foxconn içerisinden elde ettiği bilgiler ışığında iPhone 8 ile göreceğimiz yeni renk seçeneğinin Blush Gold olarak adlandırılacağını duyurdu.

https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/896400980547338240

Yeni renk seçeneği üzerine Apple’ın bazı planlarının olduğunun da altını çizelim. Apple, iPhone 8 ile duyuracağı Blush Gold renk seçeneğini yalnızca 64GB ve 128GB depolama kapasiteli iPhone 8’le birlikte sunacak. Tıpkı Simsiyah renk seçeneği ile iPhone 7 ve 7 Plus için oluğu gibi. Şirket, iPhone 7 ve 7 Plus için Simsiyah renk seçeneğini sadece 128GB ve 258GB depolama kapasiteleri ile sunuyor ve 32GB için Simsiyah renk seçeneğini sunmuyor.

Elbetteki Apple’ın bu planı etkin pazarlama stratejisinden ibaret.

Geçtiğimiz hafta Salı günü, KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın tanıtımına yaklaşılan 2017 iPhone modellerinin sadece üç renk seçeneği ile sunulacağını iddia etmişti. Bu renk seçeneklerinin Siyah, Gümüş ve Altın renkleri olacağı bilgisini de paylaşmıştı.

Kamuoyunun, iPhone 8’in yeni tasarım faktörünün netleşmesiyle artık yönünü yeni nesil iPhone modeliyle ilgili olarak renk seçenekleri üzerine çevirdiğini görmemiz bir sürpriz değil elbetteki.

teknik destek