Şimdi yükleniyor

iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın Kasa Kalıpları Sızdırıldı!

iPhone 7s, 7s Plus ve 8

iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın Kasa Kalıpları Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 20 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın bu yıl üç yeni iPhone modelini, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a benzer tasarımla iPhone 7s ve 7s Plus’ı ve tümüyle yeniden tasarlanmış, şimdiye kadar ki en iddialı özelliklere ve en pahalı fiyat etiketine sahip iPhone 8’i tanıtması bekleniyor.

teknik destek

Weibo’da bu üç yeni telefonun kalıplarını gösteren birkaç fotoğraf paylaşıldı. Kalıplar telefonlarla ilgili çok fazla detay sunmuyorlar olsa da, üretimin önemli tarafından bir sızıntının geldiğini görmek oldukça güven verici duruyor.

Elbetteki bu sızdırılan fotoğraflarda dikkat edilmesi gereken bazı detaylar mevcut. Öncelikle bu fotoğraflarda doğrudan en yeni nesil iPhone’ların kasa kalıpları yer almıyor. Muhtemelen üretilecek olan koruma kılıfları için oluşturulmuşlar. Kasa kalıplarının sızdırıldığını geçmiş yıllarda da gördüğümüz için gelen bu fotoğrafların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını tartışmak doğru olmayacaktır.

Daha önce de bildirildiği gibi, iPhone 8’in uçtan uca ekranı sayesinde daha büyük bir ekrana (5.8 inç) ama 5.5 inç iPhone 7 Plus’a göre daha küçük bir kasaya sahip olması bekleniyor. Her zamanki gibi, iPhone 7s Plus’ın ekran boyutunun 5.5 inç ve iPhone 7s’in ekran boyutunun 4.7 inç olacağının altını çizelim.

teknik destek