iPhone 8 Performansı ile İnanılmazı Başardı!

iPhone 8 Performans

Apple’ın en yeni akıllı telefonlarından birisi olan iPhone 8, işlem gücü ile günümüz amiral gemilerini bile ardında bırakmayı başardı. Pek çok performans testi uygulamasında inanılmazı başaran iPhone 8, tüm bu testlerde ilk sıraya oturmayı başardı. iPhone 8 bu yönü ile Geekbench’in geliştiricisini bile şaşırttı.

teknik destek

Günümüzde artık bir akıllı telefonun performans noktasındaki durumunu belirleyici testlerden biri olan Geekbench, yakın zamanda iPhone 8’in aldığı yüksek puanlarla gündeme gelmişti. Geekbench 4 performans testini geliştiren Primate Labs’ın kurucusu John Poole çarpıcı açıklamalarda bulundu.

John Poole açıklamasında Android tabanlı akıllı telefonların oldukça güçlü olmasına rağmen iPhone 8’in tüm bu akıllı telefonları ardından bırakarak bu yüksek skoru nasıl alabildiğine anlam veremediğini söyledi. John Poole’e göre aslında Apple’ın akıllı telefonları ile bu başarıyı yakalayabilmesinin asıl nedeni eşsiz yazılım-donanım uyumu.

iPhone Modellerinin Performansı

Android Telefonların Performansı

John Poole’a göre, iPhone 8’in A11 Bionic çipi masaüstü sınıfında bir performans sunuyor ve dolaylı olarak birçok işlem için bilgisayara olan gereksinimi azaltacak bir güce sahip.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.