Şimdi yükleniyor

iPhone 8 Plus Kamera Performansı ile Göz Dolduruyor!

iPhone 8 Plus Kamera

iPhone 8 Plus Kamera Performansı ile Göz Dolduruyor!

Ünlü teknoloji sitesi CNET’in tecrübeli fotoğrafçısı James Martin eline iPhone 8 Plus’ı aldı ve kamerasını test etmek için San Francisco’nun altını üstüne getirerek 2000’den fazla fotoğraf çekti. Martin, iPhone 8 Plus’ın kamera performansından son derece etkilendiğini ve şimdiye kadar deneyimlediği en iyi akıllı telefon kameralarından biri olduğunu söyledi.

2000 fotoğraftan özellikle bir tanesi James Martin’i çok etkiledi. Meşhur Golden Gate köprüsünü kadrajına alarak iPhone 8 Plus ile yakaladığı bir kareyi birkaç yıl önce bir DSLR fotoğraf makinesi ile çektiği fotoğraf ile karşı karşıya getiren Martin, iPhone 8 Plus’ın kamerasının son derece etkileyici bir performans gösterdiğinden son derece emin oldu.

teknik destek

Martin, iPhone 8 Plus ve DSLR fotoğraf makinesi ile çektiği aşağıdaki iki kareyi paylaşarak, 8 Plus’ın kamerasının normal olarak DSLR kalitesinde bir fotoğraf çekemediğini ancak bu kaliteye son derece yaklaşan bir performans sergilediğini söylüyor.

iPhone 8 Plus ile Çekildi

iPhone-8-Plus-ile-Çekildi iPhone 8 Plus Kamera Performansı ile Göz Dolduruyor!

DSLR Fotoğraf Makinesi ile Çekildi

DSLR-Fotoğraf-Makinesi-ile-Çekildi iPhone 8 Plus Kamera Performansı ile Göz Dolduruyor!

Olağan olarak iPhone 8 Plus’ın kamerasını bir DSLR fotoğraf makinesi ile karşı karşıya getirmek elbetteki mümkün değil. Sonuçta birisi akıllı telefon ve fotoğraf çekmek sunduğu özelliklerden sadece birisi ve diğerinin ise tek özelliği fotoğraf çekmek.

iPhone X ile tanıtılan ve iPhone 7s Plus’ın yerini alan iPhone 8 Plus, bu yönü ile pek ses getirmeyi başardı ve bir anda gündemdeki yerini alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

teknik destek