iPhone 8 ve iPhone X için En İyi Hızlı Şarj Cihazları!

iPhone 8 ve iPhone X Hızlı Şarj Cihazı

Bu yazımızda, Apple’ın iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X için sunduğu hızlı şarj cihazına kıyasla daha uygun fiyatlı ve daha kullanışlı olan tüm hızlı şarj cihazlarını sizin için bir araya getirdik.

teknik destek

Ayrıca “iPhone X ve iPhone 8 için En İyi Kablosuz Şarj Cihazları” başlıklı yazımızdan en yeni iPhone modelleri ile uyumlu kablosuz şarj cihazlarını bulabilirsiniz.

Kendini kanıtlamış üçüncü taraf aksesuar üreticilerinin aksesuarlarını kullanmakla Apple’ın aksesuarlarını kullanmak arasında büyük bir fark yoktur. Apple’ın USB-C’den lightning kablosunu kullanmak koşululuyla yeni iPhone’ların daha hızlı şarj edilebildiği bilgisi artık onaylanmış durumda hızlı şarj için uyumlu üçüncü taraf aksesuar üreticilerinin şarj cihazlarına yönelmenizde hiçbir mahsur yok.

Aşağıda listelenen üçüncü taraf aksesuarları kullanmanın en iyi yanı kesinlikle uygun fiyatlı olmalarıdır.

AUKEY Amp Duo 29W USB-C/A Şarj Cihazı

AUKEY Amp Duo 29W USB-C:A Şarj Cihazı

AUKEY’in hızlı şarj aksesuarı, dayanıklı yapısı, çok yönlü olması ve her türlü cihaz için çift USB-A ve USB-C bağlantı portuna sahip olması ile ön plana çıkıyor.

AUKEY Amp Duo 29W USB-C/A şarj cihazı, Apple’ın yeni iPhone’ları gibi uyumlu cihazların süper hızlı şarj olması için 29W Power Delivery 2.0 teknolojisi ile birlikte geliyor.

AUKEY Amp Duo 29W USB-C/A şarj cihazının fiyatı 25 dolar ile 35 dolar arasında değişiyor.

Anker USB-C 30W PowerPort Şarj Cihazı

Anker USB-C 30W PowerPort Şarj Cihazı

Paranın herkes için değerli olduğunu biliyoruz ancak kimi zaman kalite söz konusu olduğunda paranın önemi kalmıyor. Anker USB-C 30W PowerPort şarj cihazı, 30W güç ile uyumlu cihazların daha hızlı şarj olmasını sağlıyor ve Power Delivery teknolojisi ile birlikte geliyor.

Aynı zamanda seyahat için mükemmel, taşınabilir ve kesinlikle darbelere-düşürmeye karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

Anker USB-C 30W PowerPort şarj cihazının fiyatı 50 dolar ile 80 dolar arasında değişiyor.

Anker 5-Port PowerPort+ 60W USB-A/C Şarj Cihazı

Anker 5-Port PowerPort+ 60W USB-A:C Şarj Cihazı

Bu sayfada yer alan en pahalı şarj cihazlarından birisi tam olarak bu ancak bunun için geçerli bir sebebi var. Bu şarj cihazı, USB-C PD portu üzerinden yeni iPhone’lar için tam hızlı şarj sağlarken, hangi cihazın şarj seviyesinin ne düzeyde olduğunu belirlemek ve cihaza en iyi şarj performansını sunmak için yerleşik bir PowerIQ teknolojisine sahip.

Tüm bunlarla birlikte şarj cihazı üzerinde dört adet ilave USB-A portu yer alıyor.

Anker 5-Port PowerPort+ 60W USB-A/C şarj cihazının fiyatı 55 dolar ile 80 dolar arasında değişiyor.

RAVPower 36W Çift USB’li Duvar Tipi Şarj Cihazı

RAVPower 36W Çift USB’li Duvar Tipi Şarj Cihazı

Bu sayfada yer alan en ucuz şarj cihazı kesinlikle tam olarak bu. RAVPower 36W Çift USB’li duvar tipi şarj cihazı, yapması gereken işi yapıyor ve Apple’ın uyumlu iPhone’larını en hızlı şekilde şarj ediyor.

RAVPower 36W Çift USB’li duvar tipi şarj cihazının fiyatı 25 dolar ile 50 dolar arasında değişiyor.

müşteri hizmetleri