Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in “Bakır Altın” Renkli SIM Kart Tepsisi Sızdırıldı!

iPhone 8 SIM Tepsisi

iPhone 8’in “Bakır Altın” Renkli SIM Kart Tepsisi Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2022 by Teknoloji Haber

Bu sabah, Apple’ın tanıtımına yaklaşılan 2017 iPhone serisinin sadece üç renkte olacağını gösteren başka bir olası kanıt sunan kısmi bir sızıntı ortaya çıktı. Benjamin Geskin tarafından paylaşılan görüntülerde, sözde iPhone 8’in SIM kart tepsisi yer alıyor; yeni Bakır Altın ve Gümüş renklerinde.

teknik destek

Geskin’in attığı tweet’de, Apple’ın iPhone 8’inin ve iPhone 7s’in (7s Plus) Gümüş, Altın (muhtemelen yeni Bakır Altın) ve Siyah renkte geleceğine vurgu yapıyor.

Bu üç renk, ilk olarak Ağustos ayının başında kayda değer öngörüleri ile tanıdığımız KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo tarafından ortaya atılmıştı ve kimisine göre yeni altın renk seçeneği “Şampanya Altın” olarak adlandırılacaktı.

Birkaç hafta sonra, Geskin sıradışı görünümlü rengin isminin “Blush Gold” yani “Bakır Altın” olarak nitelendirildiğini ve görünümü hakkında fikir vermek için kendi maket OLED iPhone’unu paylaştı.

iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen sim tepsisinin fotoğraflarının ortaya çıkmasını takiben, Geskin daha sonra bakır benzeri renk tonunun önceki altın iPhone renklerine göre daha iyi bir örnek olduğunu ve üç rengi yan yana getirdiği başka bir resim paylaştı.

iPhone-8-SIM-Kart iPhone 8'in "Bakır Altın" Renkli SIM Kart Tepsisi Sızdırıldı!

Yeni renk seçeneği kullanıcıları bölüyor ve önceki altın tonu renklerine göre “vasat” olarak nitelendiriliyor. Yine de yeni renk seçeneğinin Apple’ın Roze Altın ve Altın renklerinden vazgeçecek kadar iyi olacağı bekleniyor.

Apple’ın yeni iPhone’larını 64GB, 256GB ve 512GB depolama seçenekleri ve sırasıyla 999, 1.099 ve 1.199 dolar fiyat etiketiyle 12 Eylül’de tanıtması bekleniyor.

teknik destek