Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in Son Derece Ayrıntılı CAD Çizimleri Paylaşıldı

iphone-8-render-8-1

iPhone 8’in Son Derece Ayrıntılı CAD Çizimleri Paylaşıldı

iPhone 8’in son derece ayrıntılı CAD çizimleri paylaşıldı ve böylece, premium iPhone’un ekrana entegre ana ekran düğmesi, cam gövdesi ve kablosuz şarj özelliğini gösteren tüm detaylarını bütünleşik olarak görebilme fırsatı bulmuş olduk.

teknik destek

CAD çizimleriyle birlikte gelen raporda, oldukça karışık detaylar yer alıyor ve iPhone 7s/7s Plus’la birlikte iPhone 8’in geleceği bilgisi mevcut. Ayrıca raporda, iPhone 8’den “onuncu yıldönümü telefonu” olarak bahsediliyor.

Paylaşılan CAD çizimlerindeki ayrıntılara baktığımızda, şimdiye kadar gelen tüm güvenilir kaynaklardaki tüm detayları gördüğümüzün altını çizelim. Bu yönü ile çizimlerin söylentilerle uyuştuğunu söyleyebiliriz.

Bu çizimler, Engadget tarafından paylaşıldı ve çizimlerin ifade edilmesinin ardında aksesuar endüstrisinde yer alan güvenilir bir kaynağın yer aldığı ifade ediliyor. Bu yönü ile çizimlerin güvenilirliğini sorgulamak mümkün ancak bize öngörünüm sunuyor oluşu ile onları kabul edilebilir olarak görebiliriz.

Aksesuar üreticileri, özellikle de koruma kılıfı üreticileri yeni bir telefon satışa girer girmez, ürünlerini satışa sunmaya hazır olmak için CAD dosyalarına veya çizimlerine önceden ulaşmak üzere çaba gösterirler. Bu yönü ile böylesi bir paylaşımın gelmesi şaşırtıcı değil ancak tümüyle güvenilir de değildir. iPhone 8’in son derece detaylı CAD çizimlerini aşağıdaki galeriden görüntüleyebilirsiniz.

teknik destek

1 yorum

comments user
ayberk

Kamera çıkıntısını kaldırsalar gayet güzek olur.

Yorumlar kapalı.