iPhone 8’in Son Derece Ayrıntılı CAD Çizimleri Paylaşıldı

1
iphone-8-render-8-1

iPhone 8’in son derece ayrıntılı CAD çizimleri paylaşıldı ve böylece, premium iPhone’un ekrana entegre ana ekran düğmesi, cam gövdesi ve kablosuz şarj özelliğini gösteren tüm detaylarını bütünleşik olarak görebilme fırsatı bulmuş olduk.

CAD çizimleriyle birlikte gelen raporda, oldukça karışık detaylar yer alıyor ve iPhone 7s/7s Plus’la birlikte iPhone 8’in geleceği bilgisi mevcut. Ayrıca raporda, iPhone 8’den “onuncu yıldönümü telefonu” olarak bahsediliyor.

Paylaşılan CAD çizimlerindeki ayrıntılara baktığımızda, şimdiye kadar gelen tüm güvenilir kaynaklardaki tüm detayları gördüğümüzün altını çizelim. Bu yönü ile çizimlerin söylentilerle uyuştuğunu söyleyebiliriz.

Bu çizimler, Engadget tarafından paylaşıldı ve çizimlerin ifade edilmesinin ardında aksesuar endüstrisinde yer alan güvenilir bir kaynağın yer aldığı ifade ediliyor. Bu yönü ile çizimlerin güvenilirliğini sorgulamak mümkün ancak bize öngörünüm sunuyor oluşu ile onları kabul edilebilir olarak görebiliriz.

İLGİLİ İÇERİK:  iPhone X Sahiplerinin Yüzleri iOS 12 İle Gülecek!

Aksesuar üreticileri, özellikle de koruma kılıfı üreticileri yeni bir telefon satışa girer girmez, ürünlerini satışa sunmaya hazır olmak için CAD dosyalarına veya çizimlerine önceden ulaşmak üzere çaba gösterirler. Bu yönü ile böylesi bir paylaşımın gelmesi şaşırtıcı değil ancak tümüyle güvenilir de değildir. iPhone 8’in son derece detaylı CAD çizimlerini aşağıdaki galeriden görüntüleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Teknoloji sever Mekatronik Mühendisi. Mac, iPhone, iPad, Apple Watch kullanıcısı ve Apple cihazları üzerine araştırmacı, paylaşımcı.

1 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.