İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 8’in Tanıtılacağı Apple Park Yerleşkesinde Yer Alan Steve Jobs Theatre’a Ait Yeni Drone Videosu

Apple Park’ın inşaatı tamamlanmaya yaklaşıyor ve drone pilotu Duncan Sinfield tarafından paylaşılan yeni bir videoya göre Apple, önümüzdeki hafta gerçekleştireceği özel etkinliğini yapacağı Steve Jobs Theatre’ın son rötuşlarını yapıyor.

teknik destek

Sinfield’in videosu, şu an bitmiş olan tiyatroya yakından bakmamızı sağlıyor ve kampüsün halka şeklinde ana binasının içindeki ve dışındaki peyzaj çalışmalarının ilerleyişini net bir şekilde gösteriyor.

youtu.be/GSGPjE3fhKA

Tiyatro, ana kampüs binasına bakan ve yeşilliklerle çevrili 20 metrelik bir cam silindir. Dünyanın en büyük ayakta duran karbon fiber çatısına sahip olan ve 1.000 kişiyi ağırlayacak yer altı oditoryumu alanıyla 11.148 metre kare alana sahip.

Apple, 2011’de ölümünden önce Apple Park’ın tasarımını öngören Apple’ın kurucu ortağı ve CEO’su Steve Jobs’ın şerefine bu tiyatroya onun adını verdi.

12 Eylül Salı günü gerçekleşecek olan Apple’ın özel etkinliği, Steve Jobs Theatre’da yapılacak. Apple, geçtiğimiz Perşembe günü medya davetlerini gönderirken etkinliğin yeri olarak Apple Park’ı duyurdu.

teknik destek