Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in Tasarımı Kısmen Sızdırıldı!

Roze Altın iPhone 8

iPhone 8’in Tasarımı Kısmen Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 7 Nisan 2017 by Müşteri hizmetleri

iPhone 8’e (veya iPhone X) ait olduğu iddia edilen, kağıt üstündeki bir çizim sızdırıldı. Görüntüler her ne kadar gerçekçi durmasa da tamamen sahte değiller. Çünkü çizimler, Apple’ın bir tedarikçisinin fabrikasında çalışan işçinin gördüklerini tasvir etmesine dayanıyor ve bu konuda uzmanlaşan tasarımcı Benjamin Geskin tarafından çizildi.

teknik destek

Benjamin, yaptığı çiziminin direkt hayali olmadığını iddia ediyor. Çizimin, bir fabrika işçisi tarafından iPhone 8 prototipleri taslaklarından oluşturulduğunu belirtiliyor. Bu çizimler ilk bakışta oldukça kötü bir görünüme sahip iPhone’u ortaya koyuyor.

Benjamin, bu noktada fabrika işçisinin gördüklerini ne kadar doğru aktardığı noktasında çizimin güvenilirliğinin sorgulanabilir olduğunu söylüyor. Ancak daha önce benzer şematik çizimlerin paylaşıldığı Çinli sosyal paylaşım sitesi Weibo’daki görüntüler baz alındığında, Benjamin’in çiziminin tümüyle ütopik durmadığını söylememiz mümkün.
iPhone-8-Çizimleri iPhone 8'in Tasarımı Kısmen Sızdırıldı!

iPhone-8-Çizimleri-2 iPhone 8'in Tasarımı Kısmen Sızdırıldı!

teknik destek

1 yorum

comments user
osman

eğer apple ı birazcık tanıdıysam klasik iphone 7 çizgisinden ödün vermeyecek, yapacağı yenilikler tasarımdan çok donanım odaklı olacak yeni iphone da 1_kamera çıkıntısını kasa ile eşitleyecek 2_home tuşunun yuvarlak çerçevesi kasa ile bütünleşik olacak herhangi bir yere dokunsanız dahi parmak izini okuyabilecek 3_daha yüksek çözünürlüklü ve daha kaliteli ekran kullanacak 4_sadece plus da değil normal iphone modellerindede çift kamera kullanacak fakat megapixel sabit kalacak

Yorumlar kapalı.